V Mirošově proběhnou jarní trhy / 13.4.

Reklama

• Jarní trhy se v Mirošově konají 13. dubna od 10 do 15 hodin
• Prodejní stánky návštěvníci najdou v prostoru za kostelem
• Na odpoledne je připraven i bohatý doprovodný program

Na sobotu 13. dubna letos organizátoři z řad vedení města Mirošova a Společenské komise naplánovali jarní trhy. Týden před Velikonocemi tu návštěvníci podbrdského městečka mohou nasát pravou jarní atmosféru a pořídit něco dobrého do žaludku nebo pěkného k vyzdobení domácnosti. Nouze nebude o klasické ani neotřelé občerstvení a pochutiny. Návštěvníci budou moci zakousnout dnes už tradiční trdelník, cukroví nebo koláče. S prázdným žaludkem neodejdou ani milovníci tradičnějších poživatin – piva či klobás.

K trhům neodmyslitelně patří především řemeslné a rukodělné výrobky. Nejinak tomu bude v Mirošově. Kromě ovocných sirupů a marmelád si odtud každý může domů odnést například kosmetiku TianDe, jarní dekorace, keramiku nebo výrobky žáků ZŠ a MŠ Mirošov a chráněné dílny rokycanské Charity. Po poledni se návštěvníci mohou těšit i na bohatý kulturní program. Ve 12.30 vystoupí místní roztleskávačky, které o půl hodiny později vystřídá kapela 7´Znamení. Po folkové skupině z Borku zatančí Disco Klub Team Rokycany.

„Jaro už podruhé v Mirošově vítáme touto akcí. Její první ročník se perfektně vydařil a nyní děláme vše pro to, aby ten druhý dopadl ještě lépe. Kromě dobrého jídla, pití, zajímavých výrobků a několika kulturních vystoupení bych zejména rodiny s dětmi chtěla pozvat na pletení pomlázek, zaplétání vlásků nebo unikátní hry Velký kulový,“ říká Mgr. Monika Honzíková, mirošovská radní a předsedkyně společenské komise.


Zdroj:

Mgr. Pavel Žižka
poznejbrdy.cz

Reklama