Tajemná zahrada – Stará synagoga v Plzni / 22.5.

Reklama

Stará synagoga ožije na jeden večer módními přehlídkami, zazní autorské čtení, dudácká show, přednáška či šansony.

Unikátní prostor plzeňské Staré synagogy, ukryté ve vnitrobloku mezi Smetanovými sady a Americkou třídou, bude 22. května hostit inspirativní akci nejen pro ženy s názvem Tajemná zahrada. Moderátorka Lucie Křížková přivítá na pódiu herečku a spisovatelku Vlastinu Svátkovou, mentorku a koučku Lenku Černou nebo hudebnici hrající na dudy Janu Janovskou. Kromě módních přehlídek značek ÓM TOUCH, Rinascimento a návrhářky Ivety Paulerové nebudou chybět autorské šperky, koncept propojení rostlin s městským životem, přírodní kosmetika či zdravé občerstvení. Organizátorem je plzeňské studio Design Block a výtěžek večera bude věnován na dobrou věc.

Hlavním hostem Tajemné zahrady bude herečka Vlastina Kounická Svátková, autorka velmi úspěšné knihy Prostor pro duši. „Máme radost, že se podařilo domluvit autorské čtení z této velmi osobní a autentické knihy,“ říká organizátorka akce Dita Bezděková z plzeňského studia Design Block, a dodává: „Proběhne i autogramiáda knihy.“

Do Plzně zavítá také mentorka a koučka Lenka Černá, která se více než čtrnáct let věnuje osobnímu růstu a zdravému životnímu stylu. Je zakladatelkou Školy pro Ženy, která vznikla s cílem pomáhat ženám cítit se dobře. „A právě ženám bude věnovaná její přednáška,“ upřesňuje Dita Bezděková.

O hudební část programu se postará Jana Janovská s jedinečnou dudáckou show. Vystoupí také duo Simona Štefková a Zdeněk Martínek, kteří se ve své tvorbě věnují šansonům a folku.

Originální vizuální zážitek nabídnou módní přehlídky značek ÓM TOUCH, Rinascimento a návrhářky Ivety Paulerové. Prostory synagogy i přilehlé zahrady dále obohatí prodejní výstavy z různých oborů. „Těšit se můžete mimo jiné na originální concept store Zahrada v misce, na autorské šperky Lady Vosejpkové nebo na plzeňský creative shop Neasi, vyjmenovává Dita Bezděková. O pohodu návštěvníků se postarají Dobrá čajovna a Můj fresh box.

Výtěžek večera Tajemná zahrada bude věnován Emmě Robinson a jejímu dvacetiletému synovi Jakubu Dostálovi, který trpí spastickou kvadruparézou a epilepsií. Oba přijedou do Plzně a v průběhu večera jim bude předán příspěvek na speciální kolo. Design bike Bednář upravil stávající speciální kolo pro Kubu na elektropohon, což jemu a Emmě usnadní jejich časté výlety. Kromě nás přispějí i fotbalisté plzeňské jedenadvacítky, které do projektu zapojil Pavel Horváth. I on bude hostem večera,“ vysvětluje Dita Bezděková z pořadatelského studia Design Block.

Tajemná zahrada, kterou návštěvníky provede moderátorka Lucie Křížková, začíná v 18:00 na adrese Smetanovy sady 80/5.

 

Vstupenky lze zakoupit online na www.plzenskavstupenka.cz, nebo osobně na recepci studia Design

Block (Smetanovy sady 11). Aktuální informace najdete na Facebooku (@tajemnazahradaplzen).

Tajemná zahrada je inspirativní večer nejen pro ženy. Přijďte se potkat se zajímavými hosty a s krásnými zážitky. VÝTĚŽEK AKCE BUDE VĚNOVÁN EMMĚ ROBINSON A JEJÍMU SYNOVI KUBOVI.

Večerem provází Lucie Křížková.

PROGRAM

 

hosté:

VLASTINA KOUNICKÁ SVÁTKOVÁ

herečka, spisovatelka – autorské čtení knihy Prostor pro duši s autogramiádou

LENKA ČERNÁ

mentorka, životní průvodkyně, koučka – přednáška

JANA JANOVSKÁ

dudácká show

přehlídky:

ÓM-touch

Rinascimento

Iveta Paulerová

prodejní výstavy:

Zahrada v misce

Autorské šperky Lada Vosejpková

Neasi – creativne shop

Kosmetika Dr. Hauschka

Občerstvení Můj fresh box

Dobrá čajovna

Štěstíčko Plzeň

příjemné hudební pohlazení:

Simona Štefková (zpěv) a Zdeněk Martínek (kytara) – šanson, folk, alternativa


Zdroj:

Daniela Vítová

mobil: 603 736 159

e-mail: d.vitova@volny.cz

Reklama