Novinka na trhu Aminela Clean – ekologické čističe domácnosti se zvířaty

Reklama

Produkty Aminela Clean jsou ideální do domácností s kočkami nebo psy.  Zdravotně nezávadné prostředky obsahují bakterie a enzymy, které šetrně a účinně rozkládají organické nečistoty z většiny povrchů. Výrobky jsou schválené Státním zdravotním ústavem v Praze.

Aminela Clean –  odstraňovač zápachu pro kočky –  Efektivně odstraní zápach po moči, výkalech, zvratkách a podobně. Obsahuje bakterie a enzymy, které šetrně a účinně rozkládají organické nečistoty. Přípravek můžete aplikovat na textil, čalounění, koberce, podlahy, pelíšky i na zdivo. Přípravek nezanechává skvrny a má příjemnou vůni. Odstraněním zápachu se předchází dalšímu přeznačkovávání. K dostání na krmiva-pucalka.cz za 139 Kč.

Aminela Clean – odstraňovač zápachu kočkolitu –  Přípravek se používá k odstranění zápachu kočkolitu. Díky svému složení z enzymů a bakterií zanechává příjemnou vůni. K dostání na krmiva-pucalka.cz za 149 Kč.    

Aminela Clean  odstraňovač zápachu a nečistot pro psy – Použivá se k odstranění zápachu a nečistot po psech. Efektivně odstraní zápach po moči, výkalech, zvratkách a podobně. Díky obsahu bakterií a enzymů šetrně a účinně odstraní organické nečistoty. Přípravek můžete aplikovat na textil, čalounění, koberce, podlahy, pelíšky i na zdivo. Přípravek nezanechává skvrny a má příjemnou vůni. Odstraněním zápachu se předchází dalšímu přeznačkovávání. K dostání na krmiva-pucalka.cz za 139 Kč.  

Aminela Clean – odstraňovač zápachu pelíšků  Zdravotně nezávadný přípravek se používá k odstranění zápachu psích i kočičích pelíšků. Vhodné k čištění povlaku i výplně pelíšku. Obsahuje bakterie a enzymy, které šetrně a účinně rozkládají organické nečistoty. Přípravek zanechává příjemnou vůni. K dostání na krmiva-pucalka.cz za 149 Kč.  

Aminela Clean – odstraňovač moči – Zdravotně nezávadný přípravek  se používá k odstranění zápachu moči psů a koček z čalounění, koberců, podlah, pelíšků i zdiva. K dostání na krmiva-pucalka.cz za 149 Kč.


Zdroj:

Reklama