Nenechte se omezovat svými brýlemi

Pokud si myslíte, že kvůli dioptrickým brýlím nemůžete nosit sluneční brýle, mýlíte se. Už nemusíte neustále střídat brýle a přizpůsobovat se.

 

Ať už si užíváte odpočinek na pláži, nebo brázdíte sjezdovky, můžete počítat se SAMOZABARVOVACÍMI SKLY s INOVATIVNÍ technologií Stabilight, které jsou trvale účinné ve všech klimatických podmínkách, ročních obdobích a situacích.  

V očních optikách DIOPTRA OPTIK Vám vytvoříme sluneční brýle přímo na míru pro Vaše ostré vidění. Můžete si zároveň zvolit, jaký druh zabarvení dioptrické brýlové čočky(skla)bude pro Vás nejlepší. Nabízíme několik možných variant. Od SAMOZABARVOVACÍCH neboli fototropních skel, které se přizpůsobí svým zabarvením intenzitě světla ve vašem okolí, až po stálé zabarvení brýlových čoček. ( např. do auta)

 

Můžete si zvolit mezi zabarvením celoplošným nebo postupným (přechod od nejtmavší k nejsvětlejší). Barevná škála zabarvení je rovněž velmi pestrá. Záleží pouze na vás, jaké odstíny zvolíte pro svou brýlovou obrubu.

Skla reagující na světlo

V případě, že nechcete neustále měnit klasické dioptrické brýle za sluneční dioptrické, tak i na tuto situaci v očních optikách DIOPTRA OPTIK naleznete řešení. Místo klasických, trvale zabarvených skel si vyberte SAMOZABARVOVACÍ. Tento druh brýlových skel se zabarvuje v reakci na intenzitu okolního světla a UV záření. Tyto inteligentní čočky se přizpůsobí světelným podmínkám, ve kterých se nacházíte. Ve venkovním prostředí se čočky ztmaví a uvnitř se opět rychle odbarví do úplné jasnosti. A přesto jste během těchto rychlých změn celou dobu chráněni před UV zářením.

S těmito čočkami můžete dělat vše bez omezení, protože tyto čočky jsou navrženy tak, aby fungovaly stále stejně i v případě klimatických změn a za každého počasí.

dioptra optik s.r.o.

e-mail: info@dioptraoptik.cz

web: www.dioptraoptik.cz