Z Karlových Varů se bude od června létat na dovolenou i do Bulharska

Karlovarské letiště se chystá v letní sezóně rozšířit počet destinací charterových letů na tři – k turecké Antalyi a Heraklionu na Krétě přibude i bulharská Varna. Zájezdy s odletem z Karlových Varů nabízí CK Alexandria. Cestující budou moci navštívit vyhlášená a oblíbená letoviska, jako jsou Zlaté Písky, Obzor či Albena.

Zájezdy s odletem z Karlových Varů a mezipřistáním v Pardubicích jsou naplánované na každou neděli od 18. června do 10. září 2023. „Jak je vidět, naše letiště se nadechlo po problematických uplynulých letech a opět začíná lidem z Karlovarského kraje i dalších regionů nabízet zajímavé možnosti dovolenkových letů. Věřím, že bude Bulharsko pro cestující minimálně stejně tak atraktivní, jako byly populární zájezdy do Turecka v minulém roce a rovněž nově nabízená Kréta. Stále platí, že obrovským benefitem je téměř rodinné prostředí menšího letiště, rychlé odbavení a úroveň služeb,“ uvádí Petr Kulhánek, hejtman Karlovarského kraje.

„Za letiště se velmi těšíme na zvýšený provoz a jsme připraveni našim cestujícím poskytnout na odletu maximální komfort včetně nákupu v letištních obchodech a občerstvení. Parkování bude i letos poskytováno cestujícím zdarma s výjimkou VIP parkovacích míst přímo před terminálem, za která bude vybírán rezervační poplatek,“ dodává Alice Justina Undus, jednatelka Letiště Karlovy Vary.

CK Alexandria začala zájezdy s odletem z Karlových Varů prodávat od začátku prosince 2022.

„V Karlových Varech máme již mnoho let úspěšnou pobočku a celkově vnímáme od lidí z Karlovarského kraje výraznou poptávku po leteckých zájezdech za rozumnou cenu. Proto jsme se rozhodli zařadit nově do nabídky i zájezdy s odletem z místního letiště, které nabízí mnoho výhod. Bulharsko je zde dlouhodobě na špičce našich prodejů a tak bylo volba destinace jasná. CK Alexandria navíc v této oblasti nabízí hned 4 klubové hotely, kde budou působit naši čeští animátoři s bohatým programem plným zábavy nejen pro děti, ale i pro dospělé. Věřím tedy, že tato nabídka je opravdu lákavá a ti, kteří si náš zájezd vyberou, budou maximálně spokojeni,“ vysvětluje Petr Šatný, marketingový ředitel CK Alexandria

Bulharské pobřeží se pyšní řadou moderních, nedávno nově postavených či kompletně zrekonstruovaných hotelů, které dnes nabízí velmi kvalitní služby a leží přímo u překrásných písčitých pláží. Více informací o nabízených zájezdech najdou zájemci na internetových stránkách CK Alexandria: https://www.alexandria.cz/

 


Zdroj:

Mgr. Jana Pavlíková
tisková mluvčí
www.kr-karlovarsky.cz