Milan Havel prodloužil smlouvu do roku 2024

Obránce Milan Havel dnes prodloužil smlouvu s Viktorií Plzeň. Červenomodrý dres tak bude oblékat až do roku 2024.

V neděli večer se podílel na ligové výhře nad Karvinou, v pondělí dopoledne pak prodloužil svůj kontrakt s klubem. „Jsem rád, že jsme se domluvili na prodloužení, vážím si této důvěry. Jsem ve Viktorii maximálně spokojený, i město mně i mé rodině přirostlo k srdci, žije se nám tady skvěle. Mým cílem je, abychom byli úspěšní a dělali radost fanouškům,” řekl po podpisu smlouvy sedmadvacetiletý fotbalista.

„Milan je v našem klubu čtvrtým rokem a díky svým výkonům, pracovitosti a nasazení si vypracoval velmi silnou pozici a patří ke klíčovým hráčům našeho kádru. Prodloužení smlouvy je tedy dobrou zprávou pro klub i naše fanoušky,“ uvedl generální ředitel klubu Adolf Šádek.

„Jsme rádi, že Milanovo budoucnost zůstává spojena s Viktorií. Jde o velký ambiciózní klub s perfektním zázemím a Milan je zde maximálně spokojený. Zároveň patří poděkování panu Šádkovi za rychlé a věcné jednání,“ uzavřel hráčův zástupce Pavel Zíka.

Rodák z Benešova přestoupil do Plzně v červenci 2017 a od té doby stihl ve Viktorii odehrát 96 soutěžních zápasů – 69 v lize, 18 v evropských pohárech a 9 v Českém poháru. Zároveň v nich vstřelil 9 branek. Nastupuje na pozici pravého či levého beka, vyzkoušel si i hraní v záloze.


Zdroj:

fcviktoria.cz