Doplatil na nerespektování zákazu. Ukradl prášek na prádlo

Doplatil na nerespektování dopravního značení.

V pátek v odpoledních hodinách zastavila a kontrolovala hlídka Městské policie Plzeň- Střed řidiče osobního motorového vozidla Peugeot, který v Šumavské ulici nerespektoval zákaz vjezdu. Při řešení přestupkového jednání strážníci zjistili, že 52letý Plzeňan za volantem vozu měl do 2. října tohoto roku platnou blokaci řidičského oprávnění pro skupinu B a dosud si nepožádal o vrácení řidičského oprávnění. Případ si na místě převzali policisté ČR, kteří se jím dál zabývají.

Ukradl prášek na prádlo.

Nedostatek finančních prostředků na zakoupení zboží měl být údajným důvodem krádeže v obchodě u 33letého muže. Krádeže se muž dopustil v sobotu večer v supermarketu v Gerské ulici. Z prodejní plochy prodejny se pokusil si odnést láhev pracího gelu za necelé dvě stovky korun, ale za pokladnou jej zadržel zaměstnanec ostrahy. Muž si údajně potřeboval vyprat prádlo. K dořešení bude záležitost předána strážníky přestupkové komisi ÚMO Plzeň 1.

 

Zraněný bezdomovec.

V pátek večer byla městská policie požádána záchranáři o pomoc při hledání zraněného muže v Borském parku. Strážníkům se jej podařilo brzy najít. Seděl na jedné z cest a nemohl se vůbec postavit. Příčinou byla bolest kotníku, kterou si způsobil uklouznutím a následným pádem. Zdravotnická záchranná služba, která si 35letého muže převzala do své péče, jej odvezla k ošetření do nemocničního zařízení v Plzni na Borech.

 


Zdroj:

Pužmanová Jana
Tisková mluvčí Městské policie Plzeň
www.mpplzen.cz