Zaměstnanci ABSOLUT v novém virálním videu odhalili naprosto vše

Ikonická značka švédské vodky Absolut vyslala tento týden do světa nové virální video, kde se zaměstnanci společnosti nebojí odhalit naprosto vše – sebe i svou práci. Vítejte ve světě vodky Absolut, která jde s kůži na trh: The Vodka with Nothing to Hide.

V nápaditém krátkém spotu, který režíroval uznávaný režisér Sam Hibbard, skuteční zaměstnanci společnosti Absolut demonstrují, že stejně jako u procesu výroby „své“ vodky nemají co skrývat ani oni soukromě. Ve videu jich vystupuje 28 a jdou opravdu s kůži na trh, hrají totiž nazí. Jejich nahota působí jako metafora pro transparentní výrobu i celkový přístup Absolut.

Video představuje jedinečný pohled do „zákulisí“ města Åhus, kde se tento ikonický destilát vyrábí již od roku 1879. Zaměstnanci jsou natáčeni na svých pracovištích, na polích, kde sklízí pšenici, či před továrnou.

Spot jasně deklaruje, že každá kapka Absolut Vodky pochází z jižního Švédska a Absolut přebírá plnou zodpovědnost za výrobu nápoje od počátečního sklizení pšenice, přes spolupráci s 338 farmami, až po naplnění jedné z lahví, kterých se denně vyrobí 600 tisíc.

“Jsme velmi hrdí na kvalitní vodku, kterou zde vyrábíme, a také na to, že to děláme s vášní a pýchou. Nejdůležitější je pro nás kvalita a udržitelnost,” říká Anna Schreilová, viceprezidentka VP a jedna z 28 zaměstnanců, která se objevila ve videu.

Kliknutím na ozubené kolečko si můžete nastavit titulky v češtině. 

 

Více na: www.facebook.com/absolut.cz


Zdroj: