Exkluzivní předpremiéra Mama Brasil / 3.7.

Diváci v kinech po regionu uvidí exkluzivní předpremiéru festivalového filmu Mama Brasil.

I lidé z odlehlých koutů našeho regionu si opět budou moci vychutnat atmosféru Mezinárodního filmového festivalu. Karlovarský kraj dohodnul s jeho organizátory předpremiéru rodinného snímku Mama Brasil s okouzlující Karine Teles v hlavní roli. Festivalový film bude divákům promítnut v úterý 3. července v kinech v Ostrově, Sokolově, Chodově, Chebu, Mariánských Lázních a nově také v Kyselce.

Film brazilského režiséra Gustava Pizzia vypráví o Ireně, která žije se svou rodinou v rozpadajícím se domku na předměstí Rio de Janeira. Skromný, ale přesto radostný život rodiny se obrátí naruby v momentě, kdy nejstarší syn Fernando dostane nečekanou nabídku hrát profesionálně házenou v Německu. Příběh o rodičích a dětech diváky dojímá, baví, zahřívá a slibuje, že život má spoustu barev a nových začátků.

 

„Mám velikou radost z toho, že lidem po celém regionu můžeme nabídnout snímek brazilského režiséra Gustava Pizzia, který má premiéru v českých kinech až 12. července. Jedná se o příběh milující matky, nasycený láskou a něžným humorem. Věřím proto, že se divákům bude líbit a že se nám podaří na ně přenést tu správnou festivalovou atmosféru,“ uvedla hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová. Vstupné na film bude stejně jako v loňském roce za festivalovou cenu, a to 80 korun. Přesný začátek projekce bude upřesněn v programech jednotlivých kin.


Zdroj:

Mgr. Veronika Severová
oddělení vnějších vztahů a styku s veřejností
odbor kancelář hejtmanky a vnějších vztahů

Krajský úřad Karlovarského kraje
Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
tel.:       +420 354 222 116
mobil:   +420 736 650 056
e-mail: veronika.severova@kr-karlovarsky.cz
www.kr-karlovarsky.cz

 

Zdroj foto: