Webovky Infocentra Karlovy Vary jsou nejlepší

Na konferenci ISSS v Hradci Králové dne 1. 4. 2019 byly slavnostně vyhlášeny výsledky již 21. ročníku renomované soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí Zlatý erb. Ministerstvo pro místní rozvoj oficiálně zaštítilo celou soutěž a aktivně se podílelo na koncepci i hodnocení jedné z populárních kategorií Ceny ministryně pro místní rozvoj za nejlepší turistickou prezentaci.

A právě v kategorii Cena ministryně pro místní rozvoj za nejlepší turistickou prezentaci v kategorii města, obce – obdrželo INFOCENTRUM MĚSTA Karlovy Vary další ocenění za webovou prezentaci města Karlovy Vary www.karlovyvary.cz – tentokráte tu úplně nejvyšší – jsou tedy nejlepší v České republice.

 

Webová prezentace města Karlovy Vary vznikla v roce 2012 a od té doby prošla drobnými úpravami, které odpovídaly požadavkům trhu, ať v rámci cestovního ruchu, tak zvláště pak v pokročilých technologiích. Je vidět, že dobře vystavený web, na jehož tvorbě se podíleli např. Jan Řezáč, Jerry Tvrdek či Tomáš Izák (Proof & Reason, s. r. o.), může být nadčasový a i 7 let po svém vzniku patří mezi špičku v rámci České republiky, sdělil Ing. Vladimír Chlad, vedoucí týmu web karlovarského infocentra. Zároveň dodává: „V rámci webu a celkové on-line marketingové komunikace se snažíme neustále držet krok s novinkami a trendy. Od konce loňského roku je připravována integrace chatbota, který bude s klienty komunikovat a nabízet jim to pravé, jak si pobyt v KV užít“. Chatbot je připravován ve spolupráci se společností FEEDYOU, a bude se jednat o první nasazení v rámci cestovního ruchu.


Zdroj:

Ing. Vladimír Chlad

INFOCENTRUM MĚSTA Karlovy Vary, o. p. s.,

www.karlovyvary.cz