Nominujte nejlepšího sportovce

Nominujte nejlepšího sportovce Karlovarského kraje roku 2017

 

Karlovarský kraj každoročně oceňuje sportovce, trenéry a sportovní legendy, kteří dosáhli mimořádných úspěchů či se zasloužili o rozvoj sportu v našem regionu. Nominace do ankety „Sportovec Karlovarského kraje 2017“ mohou zasílat všechny sportovní subjekty nejpozději do 9. února.

 

 

„Nominovat sportovce lze v několika kategoriích prostřednictvím anketního formuláře obsahujícího základní údaje o navrhovaném a dosažených výsledcích. Nominaci podepisuje vždy předseda či místopředseda klubu, kterého je nominovaný sportovec členem. Svým podpisem tak stvrzuje, že s nominací souhlasí. Pokyny pro vyplnění formuláře jsou uvedeny na internetových stránkách Karlovarského kraje. Věřím, že se nám i letos sejde spousta nominací a sportovcům budeme moci poděkovat za jejich úsilí a skvělou reprezentaci,“ uvedl radní pro oblast školství, mládeže a tělovýchovy Jaroslav Bradáč.

 

Anketu posuzuje Komise Rady Karlovarského kraje pro tělovýchovu a sport a schvaluje Rada Karlovarského kraje. Slavnostní vyhlášení výsledků by se mělo uskutečnit na jaře tohoto roku. V uplynulém ročníku bylo odevzdáno přes 100 nominací. Vítězi a držiteli ceny hejtmanky Karlovarského kraje se nakonec stali nohejbalista Jan Vanke z SK Liapor Witte Karlovy Vary a plavkyně Vendula Dušková z SK Kontakt Karlovy Vary.

 

Pokyny k vyplnění nominace:

Webové stránky Karlovarského kraje

 

Bližší informace:

Bc. Adéla Jelenová, e-mail: adela.jelenova@kr-karlovarsky.cz, tel.: 354 222 520, mob.: 731 670 005

Josef Kočí, e-mail: josef.koci@kr-karlovarsky.cz, tel.: 354 222 491, mob.: 736 650 340