Zvláštním cyklovlakem na Den Cyklostezky Ohře

11.05.2016 15:09

 

 

 

České dráhy vypraví v sobotu 28. května zvláštní vlak pro účastníky druhého ročníku Dne cyklostezky Ohře. Pořádají ho  v areálu Krajinky pod Chebským hradem Karlovarský kraj a město Cheb. České dráhy jsou partnerem akce. Zvláštní vlak s kapacitou až 150 cestujících s koly, vyjede z Karlových Varů v 9.20, ze Sokolova odjíždí v 9.46. Zpět z Chebu se vrací v 16.45, do Karlových Varů přijede v 17.40.

 

„Vlak je určený pro registrované účastníky Dne cyklostezky Ohře. Zájemci registrovaní na stránkách Karlovarského kraje si můžou ve dnech 16. – 20. května vyzvednout místenky na zvláštní vlak v městských informačních centrech v Karlových Varech, Sokolově nebo Lokti a budou přepraveni i s bicyklem zdarma,“ upřesnil ředitel Regionálního obchodního centra Českých drah v Karlových Varech Vladimír Omelka.

Letošní Den Cyklostezky Ohře se odehraje v příjemném areálu chebské Krajinky a přihlášeným účastníkům nabídne za odměnu drobné dárky, občerstvení, zábavu i poučení. Pro děti bude ve spolupráci s BESIPem připravena jízda zručnosti a ukázka správné výbavy bicyklů. Účastníci si můžou díky volné vstupence zdarma prohlédnout chebský hrad, včetně nově otevřených kasemat. 

 Jízdní řád zvláštního vlaku

Karlovy Vary – Sokolov – Cheb a zpět

(28. května 2016)

směr tam

žel. stanice

směr zpět

příjezd

odjezd

stanice

příjezd

odjezd

 

09:20

Karlovy Vary

17:40

 

09:41

09:46

Sokolov

17:16

17:21

10:18

 

Cheb

 

16:45

 

 

Zdroj: TZ ČD

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·