ZNOVUOTEVŘENÍ PRODEJNY DEICHMANN V PLZNI

27.02.2012 13:32
Po kompletní rekonstrukci bude 1. března 2012 v Plzni v OC Plzeň na Rokycanské třídě opětovně otevřena prodejna společnosti Deichmann. Renovovaná prodejna přivítá zákazníky rozlehlým a moderně navrženým prostorem s velkým výběrem obuvi a doplňků pro dámy, pány i děti – vždy s garancí nejlepší ceny! Nová prodejna Deichmann tak potěší všechny příznivce módy.

 

Kolekce Jaro / Léto 2012 ...

Ženská, odlehčená – taková je móda nadcházejícího jara. Působí elegantně, perfektně sedí, ale zároveň je nenucená a pohodlná. A co je nejdůležitější, bez barevnosti to na jaře a v létě nepůjde. Naše botníky zaplaví barvy jako třešňově červená, oranžová, růžová a jablečně zelená, které budou společně s decentní holubí šedí a ostatními odstíny šedé hrát hlavní roli. Květinové vzory budou provázet pastelové barvy, klínové podpatky a pestrobarevné XL podešve z lýka a gumy. Těšit se můžeme na sandálky na klínovém podpatku, lodičky s otevřenou špičkou, letní kozačky, či šněrovací a kotníčkovou obuv v pánském stylu. Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na oblíbený námořnický styl.

 

DEICHMANN vede ...

… a to nejen díky pestré nabídce, ale také svou cenovou politikou a kvalitou služeb. Deichmann stále nabízí obuv s garancí nejlepší ceny, ať se jedná o šik trendy modely pro mladé milovníky módy, kolekce z kvalitní kůže - například novinka „5th Avenue Collection by Halle Berry“, pánskou klasiku nebo dětskou obuv - nákupy v prodejnách Deichmann jsou vždy výhodné.

 

Široký výběr obuvi Deichmann v České republice najdete již v 84 prodejnách.

 

Prodejna DEICHMANN                                                Otevírací doba:

OC Plzeň                                                                                Pondělí – neděle: 9:00 – 20:00 h.

Rokycanská třída 1424/128

230 04 Plzeň

 

Vyhledávač prodejen naleznete na www.deichmann.com

 Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Žáci školy pomáhají v čase adventním
Česká firma s dlouholetou tradicí
s dlouholetou tradicí
Kouzelné Vánoce s Českou sítí
 

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·