Zítra se veřejnosti otevře venkovní bazén u KV Areny pozvánka

24.08.2015 20:36

 

Zítra, v úterý 25. srpna v 11 hodin se veřejnosti otevře venkovní bazén, který byl v uplynulém roce vystavěn u krytého bazénu KV Areny. Venkovní bazén bude s krytým bazénovým centrem sdílet technologii úpravy a ohřívání vody. Vstup do venkovního bazénu bude letos zdarma.

 

Dovolujeme si Vás pozvat na zahájení provozu. Nejde o nějakou slavnostní akci, ta se bude v celém areálu KV Areny konat v první polovině září jako Den otevřených dveří. Přesto, pokud chcete být mezi prvními, kdo uvidí venkovní bazén v provozu, těšíme se na setkání s Vámi.

 

Původní termín otevření bazénu byl stanoven na začátek července, ten však nebyl dodržen kvůli problémům s podložím a základy stavby. Konec srpna určitě není termín, který by městu jako investorovi i veřejnosti vyhovoval, i proto je vstupné do bazénu po zbytek letošního roku zdarma. Naštěstí se zdá, že konec léta přinese ještě několik teplých dní, a vyhřívaná voda umožní koupání i v teplejších dnech babího léta, kdy přírodní koupaliště už budou příliš studená.

 

Venkovní bazén bude k dispozici i návštěvníkům krytého bazénu, při návštěvě bazénového centra se mohou osvěžit koupelí pod otevřeným nebem. To neplatí naopak, návštěvníci venkovního bazénu nemohou automaticky (bezplatně) využívat krytý bazén.

 

V areálu venkovního bazénu platí prozatímní zákaz vstupu na vymezené plochy, část areálu je zatravněna předpěstovaným travním kobercem, a ta je volně k využití. Vyhrazené, v tuto chvíli nezatravněné plochy jsou osety travním semenem a do příštího jara prosíme veřejnost, aby se zdržovala mimo ně. Omezení vstupu bude zřetelně vyznačeno.

 

Venkovní bazén bude otevřen denně od 9 do 19 hodin.  

 

Zdroj: TZ Magistrát města Karlovy Vary

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·