Zapojte se do ankety „Zdravotník Karlovarského kraje 2017“

27.09.2017 14:07

 

 

 

 Karlovarský kraj vyhlašuje novou anketu „Zdravotník Karlovarského kraje 2017“. Cílem akce je vyzdvihnout a ocenit nelehkou práci a nasazení těch, kteří zachraňují životy, pomáhají dětem na svět, starají se o zdraví občanů v našem regionu. Návrhy do ankety může zasílat veřejnost do 20. října 2017.

 

„Mezi lékaři, sestřičkami a dalšími zaměstnanci nemocnic nebo jiných zařízení je celá řada těch, kteří se obětavě věnují péči o zdraví lidí a často i na úkor svého volného času se snaží ulevit nemocným. Většinou ani neznáme jejich jména, přesto nám už mnohokrát pomohli. Právě proto chce Karlovarský kraj tyto zdravotníky ocenit a poděkovat jim za jejich práci,“ vysvětlil krajský radní pro oblast zdravotnictví Jan Bureš.

 

Nominovat bude možné výhradně ty zdravotníky, kteří poskytují své služby na území Karlovarského kraje, a to v nemocnicích, v privátních ambulancích, lázních i ostatních zařízeních. Anketa má čtyři kategorie:

·         Lékař

·         Zdravotní sestra

·         Zdravotník – záchranář, psycholog, laborant, terapeut a další, tedy lidé, kteří pečují o zdraví i záchranu života, ale nejsou to lékaři ani zdravotní sestry

·          „Řád bílého pláště“ – Významná osobnost KK v oblasti zdravotnictví - mělo by jít o váženou osobnost regionu v oblasti zdravotnictví, která se zasloužila o rozvoj zdravotních služeb v Karlovarském kraji, o popularizaci ochrany zdraví, léčby a péče o pacienty, záchranu lidských životů, nebo osobnost, která svůj život zasvětila pomoci nemocným či jejich rodinám

 

 

Návrhy na vítěze ankety v jednotlivých kategoriích mohou lidé posílat prostřednictvím elektronického anketního lístku na stránkách Karlovarského kraje:

http://www.kr-karlovarsky.cz/php/zdravotnik/zdravotnik2017.php

 


Dále také e-mailem na adresu Mgr. Veroniky Bartošové: veronika.bartosova@kr-karlovarsky.cz


Nebo mohou využít anketní lístek v zářijovém vydání Krajských listů, vyplnit jej a poslat na adresu:

Mgr. Veronika Bartošová

Krajský úřad Karlovarského kraje

Odbor zdravotnictví
Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary

 

Slavnostní vyhlášení výsledků ankety a předání cen se uskuteční 2. prosince 2017 od 20 hodin v Městském domě kultury Sokolov.

 

Zdroj: TZ Krajského úřadu Karlovarského kraje

LPP

 

 

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·