Zápasy Viktorie ve Španělsku v přímých přenosech

06.02.2015 16:44

 

 

Kompletní porci tří přípravných zápasů si mohou užít fanoušci Viktorie během soustředění Západočechů ve španělské Malaze. Viktoria tak navazuje na úspěšné přenosy z letního rakouského soustředění i internetové streamy duelů z nedávného kempu viktoriánů v turecké Antálii. „Během následujících dnů posouvá Viktoria servis pro fanoušky ještě na vyšší úroveň. První duel s korejským soupeřem budou moci sledovat opět na YouTube kanálu Viktorie Plzeň, následující dva zápasy s Dynamem Kyjev a ruským Krasnodarem pak přinese v přímém přenosu stanice ČT sport. Přenosy technicky zajistí jeden z partnerů klubu, firma Sokol's Power Voice, která přinášela plzeňským příznivcům již komentované přenosy z letního Rakouska. Jsme velmi rádi, že do spolupráce vstoupila Česká televize a oba prestižní duely přiblíží všem fotbalovým nadšencům na největším sportovním kanálu Česka,“ řekl k projektu generální manažer Viktorie Adolf Šádek.

„Spolupráce s Viktorií Plzeň je dlouhodobě na výborné úrovni, máme za sebou úspěšné projekty nejen v rámci SYNOT ligy, ale také při duelech evropských pohárů. Jsme velmi rádi, že díky velkému úsilí všech spolupracujících subjektů budeme moct poprvé v historii nabídnout přímé přenosy také z přípravných duelů českého klubu v zahraničí. Zároveň věřím, že fanoušci již mají po zimní přestávce hlad po fotbale a duely Viktorie se špičkovými soupeři budou mít úspěch,“ uvedl výkonný ředitel ČT sport.

„Pevně věříme, že se všechny přenosy potkají s diváckým zájmem. Stoupající sledovanost u doposud odvysílaných zápasů svědčí o tom, že fotbaloví fanoušci mají velký zájem i o přípravné zápasy,“ doplnil informace tiskový mluvčí Pavel Pillár. „Zajištění těchto přenosů není jednoduché, vysílání na České televizi před nás postavilo další technické výzvy. Nicméně jsme přesvědčeni, že vynaložené úsilí se nám vrátí ve spokojenosti fanoušků Viktorie i všech příznivců fotbalu,“ zakončil Pillár.

 

Zápasy FC Viktorie Plzeň na španělském soustředění:

7. 2. 16:00 FCVP -  Suwon Samsung Blue Wings                                YouTube kanál FC Viktorie Plzeň

10. 2. 16:00 FCVP - Dynamo Kyjev                                           ČT sport

14. 2. 16:00 FCVP - FK Krasnodar                                             ČT sport

 

Zdroj: TZ FC Viktoria Plzeň

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·