„Zápas jsme si prohráli sami,“ říká Pavel Vrba

08.10.2012 12:51

Dva naprosto odlišné poločasy odehrála v Příbrami Viktorka. „V prvním poločase jako bychom vůbec nebyli na hřišti,“ láteřil po utkání její trenér Pavel Vrba. Bohužel ani její zlepšený výkon ve druhém poločase však na vyrovnání nestačil a tak cenné body do ligové tabulky získala Příbram, která se díky nim odrazila ode dna ligové tabulky.

Vstup do utkání byl z obou stran spíše opatrný. Aktivní napadání obou celků přineslo poměrně velké množství vynucených i nevynucených chyb na obou stranách. Bohužel hned při první vážnější akci Příbrami se domácí dočkali vítězného gólu. Po centru Šlapáka a nedorozumění v plzeňské obraně se ke střele dostal domácí Mareš a svou přesnou střelou zajistil Příbrami vítězství. „V prvním poločase jako bychom vůbec nebyli na hřišti, bylo tam málo pohybu a předváděli jsme fotbal, který se hrál naposledy před třiceti lety - málo pohybu, málo koncentrace, málo důrazu. Byli jsme hodně nepřesní a nedůslední,“ nešetřil své svěřence trenér Vrba. Viktorka se sice hned vzápětí snažila o vyrovnání, ale její akce končily buď na vynikajícím brankáři Hruškovi, nebo ztrátou míče vinou řady nepřesností v rozehrávce i ve finální fázi.

Ve druhém poločase už byl výkon viktoriánů výrazně lepší. Hodně tomu pomohl i příchod dvou čerstvých hráčů – Martina Zemana a Davida Štípka. „Druhý poločas už byl z naší strany lepší, hlavně pohybově, dokázali jsme si vytvořit i větší tlak“ říká trenér Vrba. Viktorka opravdu dokázala zatlačit domácí do hluboké defenzivy, ale brankář Hruška měl svůj den. Naopak viktoriáni jako by dnes svůj den neměli, žádnou z nabídnutých příležitostí ke vstřelení branky využít nedokázali. Trenér Vrba však vyvrátil možnost, že by jeho svěřenci byli po pohárovém utkání s Atléticem Madrid unavení. „Kdyby tomu tak bylo, tak bychom právě v tom druhém poločase nehráli, tak jak jsme hráli. Ten problém byl někde jinde – v letošní sezóně po pohárových utkáních nemáme takové bodové ztráty jako v loni, ale někteří hráči si asi myslí, že když celkem slušně zahrají proti Atléticu Madrid, tak se nemůže v Příbrami nic stát.“ Viktorka tak odjíždí z Příbrami bez bodů. Dobrou zprávou může být, že i tak je stále v kontaktu na přední příčky ligové tabulky.

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·