ZAHÁJENÍ LÁZEŇSKÉ SEZÓNY 2013

28.03.2013 16:33

30.4. 2013 úterý

PÁLENÍ ČARODĚJIC, Sokolský vrch

10:00   Současná česká dětská ilustrační tvorba, Becherova vila (vstupné 20,- výjimečně prodloužená otevírací doba do 19:00 hodin)

17:00   Skákací hrad pro děti (zdarma)

17:00   Soutěže pro děti

17:30   Divadelní představení pro děti Divadla z bedny

18:30   Soutěže masek

20:13   Zapálení hranice

20:20   Vystoupení country kapely Stařenky Schovanky

25.4. 2013 – 5.5. 2013, denně od 10 – 18:00 Staročeský jarmark, třída T.G. Masaryka

3.5.2013 – 5.5.2013, denně od 10 – 17:00 Dětské dílny, třída T.G. Masaryka

 

1.5. 2013 středa

10:00   Současná česká dětská ilustrační tvorba, Becherova vila

 

2.5. 2013 čtvrtek

10:00   Současná česká dětská ilustrační tvorba, Becherova vila (vstupné 20,-)

16:00   Vernisáž výstavy - Využití přírodních léčivých zdrojů Karlových Varů a Františkových Lázní, Vřídelní kolonáda - GALERIE NA OCHOZU (vstupné zdarma)

19:30   Franz Lehár: VESELÁ VDOVA - nejslavnější opereta všech dob - účinkují sólisté, balet, sbor a orchestr Divadla F. X. Šaldy Liberec, režie: Jan Ježek, Karlovarské městské divadlo (vstupné  200 - 490,-)

19:30   Xindl X, Divadlo Husovka (vstupné 200,-)

 

3.5. 2013 pátek

10:00   Současná česká dětská ilustrační tvorba, Becherova vila (vstupné 20,-)

10:00   Dětské dílny, třída T.G. Masaryka

10:00   Staročeský jarmark, třída T.G. Masaryka

10:00   Jarní porcelánové trhy, před GH Pupp

10:00   Výstava - Využití přírodních léčivých zdrojů Karlových Varů a Františkových Lázní, Vřídelní kolonáda - GALERIE NA OCHOZU (vstupné zdarma)

11:00   Slavnostní otevření 2. etapy lanového centra, sv. Linhart (vstupné zdarma)

14:00   Vystoupení ruského souboru z Novosibirsku, BELYE ROSY, třída T.G. Masaryka

15:00   Bobule, hudební vystoupení, třída T.G. Masaryka

16:00   COP (bluegrass), třída T.G. Masaryka

17:00   Máchův Máj, divadlo Husovka (vstupné zdarma)

19:00   Olympic  50 Let - Modrá pyramida tour, KV Arena (vstupné od 490,-)

19:30   Slavnostní večer s koncertním provedením světové premiéry Rockové mše Daniela Kyzlinka a Johna de Jonga v nastudování spojených orchestrů KSO + KRB a vokálních sólistů z Anglie za řízení šéfdirigenta KSO Martina Lebela – uvádí Yvetta Blanarovičová, Karlovarské městské divadlo

20:00   Sunshine + No Distance Paradise, Lidový dům Stará Role (vstupné předprodej 190,- studenti 130,- na místě 250,-)

 

4.5.2013 sobota

9:00     Jarní porcelánové trhy, před Grandhotelem Pupp 

10:00   Současná česká dětská ilustrační tvorba, Becherova vila (vstupné 20,-),

10:00   Dětské dílny, třída T.G. Masaryka

10:00   Staročeský jarmark, třída T.G. Masaryka

10:00   Výstava - Využití přírodních léčivých zdrojů Karlových Varů a Františkových Lázní, Vřídelní kolonáda – GALERIE NA OCHOZU (vstupné zdarma)

10:00   Zahájení slavnostního svěcení pramenů, Mlýnská kolonáda

11:00   Vystoupení mažoretek s kapelou, Mlýnská kolonáda

11:00   Slavnostní mše, Chrám sv. Maří Magdaleny

11:00   Folklorní dopoledne se Souborem tanců a písní Dyleň, prostranství před kavárnou Elefant

11:30   Food Festival Karlovy Vary, prostranství před LH Thermal

12:00   Bubenické a stepařské vystoupení žáků ZUŠ A. Dvořáka, Mlýnská kolonáda

13:00   Taneční projekt ve stylu RETRO, Taneční škola Harmonie, Mlýnská kolonáda

13:00   Taneční vystoupení skupiny D-Team, třída T.G. Masaryka

14:00   Yvetta Blanarovičová, koncertní vystoupení, Mlýnská kolonáda

14:00   Akordeon, hudební vystoupení  ZUŠ A. Dvořáka, prostranství před kavárnou Elefant

14:00   Ivan Hlas, třída T.G. Masaryka

14:00   Smyčcový orchestr žáků ze ZUŠ A. Dvořáka, Tržní kolonáda

14:00   Harmonikář, dechovka, flašinetář, Prostranství u Národního domu

14:00   Harmonikář, dechovka, flašinetář, Prostranství u sochy TGM

14:00   Harmonikář, dechovka, flašinetář, Dvořákovy sady

14:30   Začátek průvodu Karla IV., možnost fotografování s Karlem IV., vystoupení historického šermu a tance, Letní kino

15:00   Historické tance, třída T.G. Masaryka

15:30   představení Karla IV a průvodu, moderuje Yvetta Blanarovičová, Mlýnská kolonáda

16:00   Jazz combo Milana Krajíce, Mlýnská kolonáda

16:00   Yo Yo Band, třída T.G. Masaryka

16:00   O zem by se rozbilo… hudebně výtvarná fantazie žáků ZŠ a ZUŠ na hudbu Otvírání studánek Bohuslava Martinů, Karlovarské městské divadlo, (vstupné zdarma, volné vstupenky jsou k vyzvednutí v Infocentru města Karlovy Vary)

17:00   Pěvecké vystoupení žáků ZUŠ A. Dvořáka, Mlýnská kolonáda

17:30   Vernisáž k výstavě Architektura Karlových Varů - výstava proběhne díky spolupráci Statutárního města Karlovy Vary, Karlovarského kraje, Národního památkového ústavu a zájmového sdružení Císařských lázní Karlovy Vary. Na výstavě bude pokřtěna kniha Průvodce architekturou Karlovy Vary. Lázně I, (vstupné zdarma)

18:00   Máchův Máj, Becherova vila (vstupné zdarma)

19:30   Koncertní provedení světové premiéry Rockové mše Daniela Kyzlinka a Johna de Jonga v nastudování spojených orchestrů KSO + KRB a vokálních sólistů z Anglie za řízení šéfdirigenta KSO Martina Lebela, Grandhotel PUPP (vstupné 100,- prodej vstupenek v Infocentru města Karlovy Vary)

20:00   Yvetta Blanarovičová s kapelou, divadlo Husovka (vstupné 50,- prodej vstupenek v Infocentru města Karlovy Vary)

22:00   Audiovizuální projekce "Vernum" - audiovizuální video mapping na stěny budovy divadla na téma karlovarská voda. Akce bude přístupná veřejnosti ZDARMA ve čtvrthodinových intervalech během sobotního večera od 22:00 do 24:00 hodin, Karlovarské městské divadlo

 

5.5.2013 neděle

10:00   Současná česká dětská ilustrační tvorba, Becherova vila (vstupné 20,-)

10:00   Dětské dílny, třída T.G. Masaryka

10:00   Staročeský jarmark, třída T.G. Masaryka

10:00   Výstava - Využití přírodních léčivých zdrojů Karlových Varů a Františkových Lázní Vřídelní kolonáda – GALERIE NA OCHOZU (vstupné  zdarma)

10:00   Architektura Karlových Varů, výstava proběhne díky spolupráci Statutárního města Karlovy Vary, Karlovarského kraje, Národního památkového ústavu a zájmového sdružení Císařských lázní Karlovy Vary.  Lázně I (vstupné zdarma)

13:00   Skákací hrad pro děti, prostranství u LH Thermal (zdarma)

13:00   Malování na dětské tváře, prostranství u LH Thermal (zdarma)

13:00   Mažoretky – taneční vystoupení, třída T.G. Masaryka

13:00   Dětské odpoledne s Městskou policií, Dopravní policií a Hasiči, park Alžbětiny lázně

14:00   Verona – hudební vystoupení, třída T.G. Masaryka

14:00   Vystoupení klaunů, prostranství u LH Thermal

15:00   Pěvecké vystoupení třídy Štěpánky Steinové, třída T.G. Masaryka

15:00   1. kolonádní koncert Karlovarského symfonického orchestru, Mlýnská kolonáda

15:00   Dětská pohádková Superstar s Yvettou Blanarovičovou, prostranství u LH Thermal

17:00   Petr Nekoranec  a jeho hosté – Koncert vítěze kategorie PÍSEŇ v rámci 47. ročníku Mezinárodní pěvecké soutěže Antonína Dvořáka a nositele Ceny hejtmana Karlovarského kraje PaedDr. Josefa Novotného, Galerie umění Karlovy Vary (vstupné zdarma)

 

!!!ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA!!!

 

 

Jan Kopál
Tiskový mluvčí
Magistrát města Karlovy Vary

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Techničtí studenti a SOČ
Truhlařina je voňavá práce
Učíme žáky to, co zaměstnavatelé vyžadují
Druhý největší zpracovatel kuřecího masa
Sázka na krásu a dokonalost

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·