Začne II. etapa – oprava Drahomířina nábřeží

09.04.2012 20:55

Město Karlovy Vary rekonstruuje od ledna letošního roku Drahomířino a Mattoniho nábřeží v dolních Drahovicích. Rekonstrukce je rozdělena do dvou etap, první etapa - Mattoniho nábřeží (od Drahovického mostu po ulici Prašnou) se právě se dokončuje. Další etapa začne 16. dubna, rekonstruovat se bude Drahomířino nábřeží (od Drahovického mostu směrem do centra města, po křižovatku s ulicí Vítěznou).

Podobně jako během první etapy nebylo možno užívat rekonstruovanou část Mattoniho nábřeží a parkovat v přilehlých dvorech domů Vítězná 55-81, bude nyní neprůjezdné Drahomířino nábřeží a dopravně nepřístupné dvory domů Vítězná 23-51. Náhradní parkovací místa budou zřízena na dokončené části Mattoniho nábřeží.

Upozorňujeme, že druhá etapa rekonstrukce bude zahájena v 8:00 v pondělí 16. dubna, Tou dobou už nesmí na komunikaci parkovat žádná vozidla, jinak bude nutné nařídit jejich odtah. Podrobné informace o dopravních omezeních samozřejmě obdrží obyvatelé okolních domů a budou zveřejněny na místě stavby.

Prosíme všechny obyvatele dolních Drahovic i celých Karlových Varů o pochopení a strpení dočasného nepohodlí. Rekonstrukce nábřeží skončí v červenci, poté se provoz na nábřeží i parkování na přilehlých plochách vrátí do normálního stavu.

 

Podrobné informace o stavbě a veřejné zakázce jsou k dispozici na http://www.mmkv.cz/index.asp?menu=398&record=19331

 

Jan Kopál
Tiskový mluvčí


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Techničtí studenti a SOČ
Truhlařina je voňavá práce
Učíme žáky to, co zaměstnavatelé vyžadují
Druhý největší zpracovatel kuřecího masa
Sázka na krásu a dokonalost

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·