Za lístek na Teplice dostanou fanoušci slevu na Jablonec

07.04.2013 12:44

Plzeňská Viktoria si z prvního utkání čtvrtfinále Poháru České pošty přivezla stejný výsledek jako v předchozím kole, ve kterém viktoriáni nakonec postoupili přes Hradec Králové. Ve stejný scénář budou ve středu 10. dubna od 18 hodin věřit fanoušci v Doosan Areně. Viktoria Plzeň si pro své příznivce opět připravila, stejně jako při utkání s Hradcem, speciální slevu na vstupné.

Všichni fanoušci, kteří navštíví nedělní ligový zápas s Teplicemi, si oproti své použité vstupence mají možnost vyzvednout zlevněný lístek na pohárové utkání s Jabloncem za 50 Kč na hlavní a protilehlou tribunu a za 30 Kč za obě branky a do rohových sektorů. Pro veškeré dětské návštěvníky (ať již se vstupenkou z Teplic nebo bez ní) budou platit stejné cenové relace, tzn. 50 a 30 Kč za vstupenku. Pro všechny zájemce o vstupenky na odvetné utkání čtvrtfinále Poháru České pošty bude od pondělního rána k dispozici pokladna u vstupu z Pallovy ulice, v pondělí i v úterý bude otevřeno v čase 9 – 17 hodin. Také v den utkání se otevře pokladna od 9 hodin ráno, otevřeno bude následně až do samotného výkopu utkání. Na pokladnách u Pallovy ulice budou moct fanoušci využít slevu již po nedělním zápase s Teplicemi, dvě pokladny budou k dispozici až do 19 hodin. Majitelé všech druhů permanentek mají na utkání vstup zdarma. Ve fanshopu si ovšem od pondělního rána můžou vyzvednout jednu volnou vstupenku pro svého kamaráda nebo známého, se kterým si chtějí zápas společně užít. Také vyzvednutí vstupenky zdarma bude možné až do výkopu středečního zápasu, jediným místem výdeje je oficiální klubový fanshop.

Prodej a výměna lístků bude probíhat až do výkopu samotného zápasu ve středu v 18:00. Pro fanoušky, kteří chtějí navštívit utkání s Jabloncem a nedisponují vstupenkou ze zápasu s Teplicemi, platí standardní vstupné (150,- a 120,- Kč), k dispozici budou veškeré tradiční distribuční kanály včetně prodeje přes internet a prodejních míst systému Plzeňské vstupenky.

 

Ceny vstupenek se slevou:

Hlavní a protilehlá tribuna (sektory S a T) 50 Kč

Za brankami a v rozích (sektory R, P, V)  30 Kč

 

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

FC Viktoria Plzeň, a.s.

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·