Z činnosti strážníků

13.06.2016 13:45

Alkohol na denním pořádku

Zkušenost strážníků s alkoholem a tím není myšlena zrovna jeho konzumace, je na denním pořádku. O záchytce toho bylo napsáno dost a tak další čtyři převozy během víkendu pijanů-recidivistů už nikoho ani nepřekvapí. Horší ovšem je, když se jedná o alkohol za volantem.

V sobotu, dvě hodiny po půlnoci, si během kontroly v Rybářích strážníci všimli vozidla, kterému nebyla silnice dost široká. Rychlá a nebezpečná jízda jednadvacetiletého mladíka ze Sokolova skončila po zákroku strážníků jeho předáním policejní hlídce. Mladík totiž nadýchal skoro 2 promile. Je pravidlem, že většinu podobných případků strážníci odhalí díky chování řidiče za volantem, což jen potvrzuje fakt, že alkohol chování řidiče skutečně ovlivňuje

 

Mobilní obchůzková služba

Portfolio činností mobilní obchůzkové služby je velmi široké. Nejpodstatnější pro tento typ služby je pochopitelně kontakt s občany v přidělených městských částech. Krátká zastávka na dětském dni během kontroly Počeren tak splnila hned dvě funkce. Prevenci a děti měly na chvíli o zábavu postaráno.

 

Zdroj: TZ MP Karlovy Vary

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·