Z činnosti strážníků

16.12.2015 14:06

Popíjela alkohol

 

Teprve třináctiletá dívka spolu s kamarády popíjela alkohol. Případ se odehrál včera po dvacáté hodině na ulici T.G.Masaryka. Strážníci zde na podnět kontrolovali v pasáži Alfa skupinku mládeže. S výjimkou dívky byli všichni plnoletí a alkohol jim tedy není zákonem zapovězen. Jak se ale ukázalo, víno s colou popíjela i dívka, které ho podal vlastní bratr. Ten si od strážníků vysloužil blokovou pokutu. Případ bude rovněž předán na odbor sociálních věcí. Naměřená hodnota byla naštěstí nízká a dívka tak nepotřebovala lékařskou péči. 

 

 

Vyhrožoval známými

Neuplynuly ani tři hodiny a alkohol hrál roli i v dalším případu řešeném strážníky. Hlídka PCO si během kontroly Dolní Kamenné všimla mladého muže, který vulgárně napadal kolemjdoucí lidi. Pod vlivem alkoholu, jak se následně potvrdilo, začal vyhrožovat i samotným strážníkům. Naměřená hodnota 2,17 promile v kombinaci s agresivní povahou sehrála své Z důvodu zjištění totožnosti byl muž předveden na obvodní oddělení PČR a následně i podroben lékařskému vyšetření. Následoval převoz sedmadvacetiletého muže do Sokolova na PAZS a rovněž se může těšit na dobru před správním orgánem, kam byl strážníky postoupen za přestupky proti veřejnému pořádku a občanském,u soužití.

 

 

Otevřené vozidlo bez řidiče

Stejná hlídka dnes krátce po čtvrté hodině ranní nalezla na Sokolovské ulici odstavené a otevřené auto. Pátrání po řidiči se ukázalo jako bezpředmětné, protože pod volantem si  strážníci všimli spojených drátů. Podezření z odcizení vozidla tak dostalo konkrétní rozměr a hlídka předala věc Policii ČR. 

 

Zdroj: TZ MP Karlovy Vary

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·