Z činnosti strážníků

03.12.2015 19:54

Přichází zima a někteří spálí na co přijdou

 

Na jedné straně kotlíkové dotace a snaha snížit emisní zátěž, na straně druhé pálení všeho druhu. Včera (2.12.2015) kolem půl páté odpoledne prověřovali strážníci oznámení o štiplavém kouři, který vychází z jednoho domu v Jabloňové ulici. Důvod problému byl strážníkům znám okamžitě, neřešili totiž tento případ poprvé. Padesátiletý muž již v minulosti byl postoupen k správnímu orgánu pro podezření, že pálí různý odpad, např. plast či lakované dřevo. To konec konců potvrdil hlídce i nyní. K pálení využívá totiž odpad z jedné stavby.

Zjištění strážníků bylo předáno správnímu orgánu k dalšímu řešení a muž byl vyzván k ukončení protiprávního jednání.

 

 

Maniodepresivní stavy jsou nebezpečné

Ve stejný den krátce před desátou hodinou večerní přijalo operační středisko MP oznámení o napadení mezi manželi. Muž trpí maniodepresivní poruchou, se kterou se léčí mnoho let. Jelikož vysadil léčbu, jeho stav se zhoršil a pokusil se i vyskočit z okna. Strážníci na místě do příjezdu zdravotníků zajistili bezpečnost z účastněných osob. Muž byl následně převezen na psychiatrii.

 

 

Nápadné chování ho prozradilo

Po té již noční služba pokračovala v běžném rytmu, když si hlídka PCO při kontrole jedné čerpací stanice v Rybářích všimla divného chování muže. V 1:25 hodin k čerpací stanici dorazila dvojice na kolech. Zatímco žena pokračovala směrem do prodejny, muž se při spatření hlídky zarazil a zůstal opodál ve stínu. To ovšem strážníkům neuniklo a po proběhnuvší kontrole totožnosti vyšel důvod najevo. Čtyřicetiletý muž z Mokré byl hledán policií a tak jeho pouť skončila právě zde. Všímavost se vyplatila. 

 

Zdroj: TZ MP Karlovy Vary

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·