Z činnosti strážníků

19.09.2012 18:59

V Plzni 19. 09. 2012

Dopoledne byla hlídka městské policie vyslána do prodejny potravin na Borech, kde mělo dojít ke krádeži zboží, zlodějíček se měl dát na útěk. Podle udaného popisu se strážníkům lapku podařilo zajistit. Schovával se na jedné z přilehlých trolejbusových zastávek. Lustrací evidencí státní policie vyšlo najevo, že je 25-letý muž veden v jejich požadavcích. V současnosti se tímto případem zabývají muži zákona.

 

 Na linku městské policie  se  včera  v podvečer obrátila  ostraha  jednoho  z hotelů v centu města s tím, že tam mají problémy opilým a agresivním mužem. Před vchodem  do  hotelem jim měl povalit výzdobu,  obtěžovat  kolemjdoucí občany a hosty ubytované v hotelu, navíc  měl  být  hrubý a žebrat peníze. Strážníci muže zastihli o několik  desítek  metrů  dál. Při lustrací v evidencích PČR se ukázalo, že po 35-letém Slovákovi je vyhlášeno celostátní pátrání.

 

S namol opilým mužem si museli poradit strážníci na Borech. Muž si ustlal v odvodňovacím korytu vedle silnice, poblíž jedné z rušných křižovatek.  Byl v takovém stavu, že nebyl ani schopen jít po svých. 56-letého Plzeňana převezla hlídka městské policie k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici.

 

 

 

           

Jana Pužmanová

Tisková mluvčí MP Plzeň

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·