Z činnosti strážníků

14.09.2012 13:51

Další případ, ve kterém hrál roli alkohol řeší od včerejšího odpoledne  státní  policisté.   

            Krátce po půl druhé zastavila hlídka městské policie řidiče vozidla, který nerespektoval zákazovou  značku  v ulici Na Pile. Při prováděné kontrole strážníci zjistili, že z dechu muže za volantem je cítit silně alkohol. Naměřená hodnota alkoholu se vyšplhala přes 1,3 promile.

            V noci ze čtvrtka na pátek provedly hlídky městské policie namátkovou kontrolu v jedné z opuštěných budov na Roudné. Místní znalostí jim bylo známo, že se na tomto místě schází tzv. závadové osoby. Tentokrát jich tu strážníci našli sedm. Jak se později následně ukázalo, mezi touto skupinkou pobývala i 42-letá žena, která se nacházela v celostátním pátrání. Ženu převezli strážníci na oddělení PČR. Ostatní osoby byly z tohoto místa poté vykázány.

            Drogistické zboží za víc jak dva tisíce korun se pokusil odnést bez zaplacení z obchodu na Slovanech 40-ti letý občan ze Slovenska. Zabránil mu v tom pracovník prodejny, který ho po projití pokladnou zadržel. Přivolaní strážníci pak muže předali státním policistům, jelikož měli na jeho předání do svých rukou právní zájem.

 

 

           

Jana Pužmanová

Tisková mluvčí MP Plzeň

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·