Z činnosti strážníků

26.08.2012 18:08

Krátce před čtvrtečním polednem bylo na tísňové lince městské policie přijato oznámení o možném pokusu vloupání do jednoho z bytů v centrálním obvodu. Několik osob tu odvrtávalo zámek u vstupních  dveří .

Operační oddělení na místo bezodkladně vyslalo motohlídku, která dorazila na místo během 5minut a zjistila tu tři muže ve věku 32, 34 a 36let. Muž, který odvrtával zámek se prokázal jako zámečník, kterého si najala dvojice zbylých mužů. Jeden z nich se hlídce pak prokázal jako údajný nájemník uvedeného bytu. Během zjišťování skutečností na místě, se dostavil i majitel bytu. Záhy se ukázalo, že zmíněnému nájemníkovi byla vypovězena smlouva pro neplacení nájmu. Jelikož nijak nereagoval na opakované výzvy k zaplacení, rozhodl se pak majitel bytu k výměně zámků. Případ si převzali k dořešení státní policisté.

 

Během  čtvrteční  noci  zastavili  strážníci  na Borech řidiče osobního motorového vozidla Volkswagen. Řidič  se  podrobil  dechové  zkoušce, která odhalila, že muž  za  volantem  je  opilý. V jeho dechu kolovalo téměř 1,3 promile alkoholu. K  dořešení si celou věc převzali policisté ČR.

 

           

Jana Pužmanová

Tisková mluvčí MP Plzeň

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·