Z činnosti strážníků

20.08.2012 17:37

V pátek v podvečer vzbudil pozornost strážníků před jejich služebnou na Slovanech podezřelý muž, odpovídal totiž  popisu  hledané  osoby Policií ČR. Že po mladém muži skutečně  pátrají  policisté, prokázala provedená lustrace. K dalším úkonům si dotyčného  převzali  státní  policisté.

           

           

  O  velkém  štěstí  může hovořit  devětačtyřicetiletý  Plzeňan, který šel v sobotu  navštívit  svého kamaráda do jednoho z plzeňských sportovních  klubů  na Doubravce.  Zranil se, když  upadl  na schodišti. Pro bolesti se rozhodl  odpočinout  si  ve  stínu,  pod stromem. Když  se  probudil, nebyl  schopen  pro  bolest  vstát a odejít. V neděli  ráno   ho tu našla  nehybně  ležet  v trávě   pod  stromem obsluha areálu, která mu  už  večer předtím nabídla přivolání záchranářů, které odmítl. Krvácel  z tržně  rány  na  zápěstí,  naříkal a chvílemi upadal  do  bezvědomí. Po  strávené  noci  venku,  byl  navíc muž  podchlazený ,  a proto  ho  strážníci přikryli dekou a zranění prvotně ošetřili. Přivolaní  záchranáři  zraněného transportovali  do  nemocnice na Neurologické oddělení, Primavedu.

 

 

V sobotu před jedenáctou hodinou večer bylo na operační oddělení městské policie přijato oznámení od ženy, jenž byla svědkem toho, jak v Částkově ulici skupinka osob pronásleduje mladou dívku, která volá o pomoc. Na místo byla ihned vyslána nejbližší hlídka, která se na místo dostavila bezprostředně a zjistila, že zde stojí skupinka mužů a opodál jedna žena honí kolem zaparkovaného vozidla uvedenou dívku.  Příjezd strážníků honičku ukončil. Strážníci dále zjistili, že uvedená dívka je neteří ženy a navíc je vedena jako osoba pohřešovaná. Celá záležitost tak skončila u kolegů od PČR.

 

 

           

Jana Pužmanová

Tisková mluvčí MP Plzeň

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·