Z činnosti strážníků

16.07.2012 10:45

V noci ze čtvrtka na pátek zajistila městské policie osobu hledanou policií. Stalo se tak při kontrole bezdomovců v okolí Košuteckého jezírka. Po 60-ti letém Plzeňanovi bylo vyhlášeno celostátní pátrání. Strážníci muže převezli k dalšímu opatření na oddělení státní policie.

 

            Pátek třináctého nepřinesl štěstí 43-letému muži, který se pokusil si odnést z prodejny na Borech nedovoleným způsobem zboží za víc jak sedm set korun. Jeho počínání na prodejní ploše vzbudilo pozornost pracovníka ostrahy. Zlodějíček si vybrané zboží z regálu ukryl do svého batohu. Pak prošel bez  placení pokladnou. Strážníci, kteří byli k případu zadrženého lapky přivoláni, provedenou lustrací v evidencích PČR zjistili, že státní policisté mají na jeho  předání do svých rukou právní zájem. Muže tak proto hlídka městské policie převezla k dalšímu šetření na policejní oddělení.

 

Plzeňští strážníci odchytávali včera v podvečer papouška. Strážníky na ptáka upozornil telefonem kolemjdoucí, který přelétávajícího papouška sledoval od Saského mostu. Odchyceného papouška - Alexandra malého nakonec předali strážníci do péče pracovníka Záchranné stanice živočichů v Zábělské ulici.

 

 

           

Jana Pužmanová

Tisková mluvčí MP Plzeň

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·