Z činnosti strážníků

29.06.2012 16:01

Do péče  záchranářů  předali  ve  čtvrtek nad ránem strážníci 23-letého muže, který si pořezal  zápěstí  kvůli své přítelkyni. Za  strážníky  dorazil přímo na služebnu městské policie v centru města,  aby  ho  ošetřili. Řezná rána, kterou  si  způsobil mu  strážníci  na místě  ošetřili. K dalšímu ošetření si ho pak převzali členové  záchranné  služby.

 

            Na  městskou  policii  se  včera  kolem jedné hodiny odpoledne  obrátil  37-letý  muž  s tím, že na  zahradě  ve Vejprnické  ulici  našel ještěrku. Když na místo  dorazili  strážníci,  zjistili,  že  se jedná o zhruba cca třiceti centimetrovou  Agamu  vousatou. Na místě se  nepodařilo  zjistit  jejího  majitele,  a  proto  ji  hlídka předala  do péče pracovníků pobočky Zoologické a botanické zahrady města Plzně Akvatera na Palackého náměstí.

 

http://img8.rajce.idnes.cz/d0801/6/6519/6519354_f70d601fcdfa38d4db11c9c7c6496792/images/P6280618.jpg

 

Konec prázdnin s alkoholem? Už teď vyráží hlídky městské do  otevřených  restaurací,  barů  a  klubů  na  preventivní  kontroly,  aby  upozornily  jejich  majitele  a provozovatele na  připravovanou  večerní  akci.  Při ní  se  strážníci  společně  s policisty  zaměří  na  zakázaný  prodej, podávání a požívání  alkoholu  dětem a mladistvým.

 

 

 

Jana Pužmanová

Tisková mluvčí MP Plzeň

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·