Z činnosti strážníků

11.06.2012 11:20

 

           V pátek v podvečer byla hlídka městské policie vyslána k obchodnímu domu na Americké třídě, k prověření oznámení. Podle přijatého telefonického oznámení na tísňovou linku městské policie zde mělo docházet k fyzickému napadání pracovníků bezpečnostní agentury obchodního domu neznámým mužem. Podle udaného popisu a díky místní znalosti a problematiky závadových osob se ho podařilo zajistit. Věc je v šetření státní policie.

 

Plzeňští strážníci odchytávali v sobotu ráno dalšího hada. Tentokráte v Dopravní ulici. Had vylekal 58-letou Plzeňanku při úklidu, když ho našla náhodně pod nábytkem. Pomocí látkového odchytového sáčku se ho podařilo odlapit. Jednalo se o užovku červenou. O něco později se přihlásil i její majitel. Prý mu utekla z neznámého důvodu z terária.

 

V noci ze soboty na neděli zasahovali strážníci u jednoho z barů v Martinské ulici. Své příbuzenské spory se tady snažili vzájemným napadáním vyřešit dva bratři. Na výzvu k zanechání protiprávního jednání jeden z nich vůbec nereagoval, a proto musel zasahující strážník k zklidnění celé situace použít donucovacích prostředků, došlo i k nasazení pout. 24-letý Plzeňan byl značně opilý, proto jeho další cesta vedla na protialkoholní záchytnou stanici. Po vystřízlivění se zpovídal ze spáchaných přestupků.

 

 

 

Jana Pužmanová

Tisková mluvčí MP Plzeň

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·