Z činnosit strážníků

01.07.2015 21:14

Nejdříve přišla pomoc, poté komplikace

(25.6.2015) Čtvrteční noční služba přinesla zajímavý případ strážníkům ze služby PCO, kteří krátce před 23 hodinou narazili na Dolní Kamenné na odstavené vozidlo. Při zjišťování okolností vzniklé situace zjistili, že řidiči vypovědělo vozidlo službu. Hlídka tedy neváhala a pomohla vozidlo odtlačit, aby netvořilo překážku v silničním provozu. Než mohlo dojít na další pomoc, zjistili strážníci, že řidič u sebe nemá potřebné doklady, které údajně zapomněl doma. Ve spolupráci s PČR pak bylo zjištěno, že devětatřicetiletý muž ze Sokolovska má odebrán řidičský průkaz. Stejně jako v případě řidiče ze Sokolovské ulice z minulého víkendu, i tento případ putuje na stůl úředníkům dotčeného správního orgánu.

 

Pátrání bylo rychlé

(26.6.2015) V pravé poledne obdrželo operační středisko MP od podnájemnice informaci o odchodu pětašedesátiletého muže z domova. Ten však trpí Alzheimerovou nemocí a epileptickými záchvaty. Pátrání bylo úspěšné a za 10 minut byl muž nalezen, oděn pouze v pyžamu, na jedné ze zastávek městské hromadné dopravy. Zmatený muž byl předán zdravotníkům.

 

Nedal si říci a nedal

(29.6.2015) Při kontrole Sokolovské ulice si motorizovaná hlídka služby PCO povšimla jedoucího vozidla, které řídila osoba strážníkům dobře známá. Jedenatřicetiletý řidič totiž byl městskou policií nedávno pokutován za překročení rychlosti. Tehdy předložil řidičské oprávnění, které však měl dávno z důvodu "vybodování" odevzdat. Správnímu orgánu a městské policii tak způsobil, nemalé administrativní komplikace.

Tentokrát již poučená hlídka nedbala na opětovně předložený řidičský průkaz a na místo přivolala hlídku Policie ČR pro podezření z maření výkonu úředního rozhodnutí.

 

 

Zdroj: TZ MP Karlovy Vary

LPP

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·