WITTE – TOP rodinná firma

26.03.2013 20:11

Německý časopis Wirtschaftsblatt zveřejnil TOP500 rodinných firem ve Spolkové republice Německo z pohledu obratu a: WITTE Automotive patří mezi ně!

Firmy byly hodnoceny dle svého ročního obratu na základě výsledků roku 2011. Zde vykázala WITTE Automotive obrat ca 415 milionů EUR. V žebříčku byly zohledněny firmy, jejichž akcie nejsou obchodovány na burze. 


„Stejně jako dříve a i přes naše globální aktivity jsme si uchovali rodinnou firemní kulturu," uvedl jednatel Rainer Gölz. "Tradičně jsme velmi silně spjati s našimi kolegyněmi a kolegy v rámci celé skupiny WITTE - a tato spolupráce a pocit sounáležitosti jsou pro nás velmi důležité a představují mezi dodavateli pro automobilový průmysl něco výjimečného. Jsme tudíž hrdi, že patříme do společenství TOP 500 rodinných firem." 

 

Z historie: V roce 1899 založil rodinný podnik v německém Velbertu pan Ewald Witte. Mezi dodavatele pro automobilový průmysl vstoupila firma WITTE v roce 1935. Její výrobky – přístupové a zamykací systémy do vozů světových automobilek se vyznačují inovativními řešeními téměř 100 let. Skupinu WITTE v současnosti tvoří vývojové a výrobní závody v Německu, České republice a Bulharsku a prodejní a vývojová kancelář ve Francii. Celosvětové aktivity rozvíjí WITTE Automotive s partnery v rámci aliance VAST. Tato aliance je tvořena třemi partnery, kterými jsou WITTE Automotive, STRATTEC SECURITY CORPORATION a ADAC Plastics (oba partneři z USA). Strategičtí partneři vlastní a provozují výrobní závody na čtyřech kontinentech, včetně závodů v USA, Mexiku, Německu, ČR, Číně a Brazílii.

                                                                                               

http://img13.rajce.idnes.cz/d1303/7/7823/7823709_42d1ce96064f635aea4f44b6c3e583bd/images/TOP500Wirtschaftsblatt_2011.jpg

 

 

Mgr. Martina Poštová

HR marketing

WITTE Automotive

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Žáci školy pomáhají v čase adventním
Česká firma s dlouholetou tradicí
s dlouholetou tradicí
Kouzelné Vánoce s Českou sítí
 

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·