WITTE Automotive poskytne vysokoškolská stipendia budoucím technikům

15.03.2012 11:11

Nový program na podporu studentů technických vysokých škol připravil nejdecký výrobce zamykacích systémů pro budoucí studenty 4.ročníků. Od 1.září 2012 nabídnou WITTE stipendia nejen finanční podporu a možnost placené odborné brigády při studiu, ale také jistotu pracovního uplatnění po ukončení vysoké školy. Přihlášky pro akademický rok 2012-2013 mohou studenti zasílat do 15.dubna 2012.

„Je nám jasné, že talentovaným a aktivním studentům technických škol musíme pomoci. Technika není jednoduchým studijním oborem a počty absolventů například strojních fakult každým rokem klesají. Chceme studentům, zejména naší partnerské ZČU Plzeň, dát příležitost získat profesní zkušenosti v automobilovém průmyslu, a to formou placené odborné brigády se stipendijním bonusem. Měsíčně mohou vybraní kandidáti získat částku až 7.000Kč,“ říká Ing. Milan Kohout, vedoucí personálního týmu.

V rámci stipendijního programu WITTE Automotive budou studenti moci rozvíjet svoje jazykové znalosti v praxi. Seznámí se s moderním prostředím a technologiemi druhého největšího zaměstnavatele v Karlovarském kraji. 

Veškeré informace včetně přihlášky, kterou je nutno zaslat do 15.dubna, naleznou zájemci na firemních internetových stránkách. Výsledky prvního kola výběrového řízení se uchazeči dozvědí nejpozději do konce května.


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·