WITTE Automotive otevřela nové provozovny a chystá náborový den

12.09.2014 11:11

 

 Od 1. září naleznete provozovnu a výrobní provozy WITTE Automotive také v Karlových Varech – Staré Roli, kam přesídlil výrobní tým specializující se na výrobu lakovaných dílů pro světové automobilky. Dalovice jsou od 1.září sídlem provozovny, která je nedílnou součástí týmu Nástrojárny a jejíchž úkolem je výroba nových forem. Do Nejdku a do nových provozoven přijímá WITTE Automotive technické specialisty stejně jako výrobní profese

 

Ve čtvrtek 18. září se mohou všichni zájemci o pracovní uplatnění zúčastnit speciální akce „WITTE Job Day“. Od 8 do 15 hodin si v rámci Náborového dne v sídle firmy v Nejdku prohlédnou výrobní provozy a seznámí se s širokou paletou nejen technických či logistických profesí. Následovat budou přijímací pohovory a úspěšní si dostanou pracovní nabídku přímo do firmy.

 

Při této akci a dlouhodobě při obsazování výrobních pozic (výrobní dělník, manipulant, lisař, seřizovač či předák) spolupracuje WITTE Automotive s Úřadem práce ČR, pobočkou v Karlových Varech. Pro absolventy, pro které se maturita či závěrečná zkouška o rok odkládá, je to způsob, jak rychle a napřímo najít práci u druhého největšího zaměstnavatele v Karlovarském kraji.

 

 

 

 

WITTE Automotive – 115 let WITTE klíčem k úspěchu: kvalita, komunikace a motivace

Více než sto let klíčových konceptů pro automobilový svět.

Více než dvacet let v České republice. Vyvíjíme, testujeme a montujeme tradiční výrobky (klíče, zámky, lišty, kliky) i novinky (LED softtouch, door edge protector) pro světové automobilky. S Vašimi nápady proměníme vysněné zámky ve skutečnost.

Jsme druhým největším zaměstnavatelem v Karlovarském kraji a stabilním "Zaměstnavatelem regionu". Rozvíjejte Vaši osobnost a spoluvytvářejte WITTE budoucnost.

Jsme dynamický tým, ve kterém získáte zkušenosti na mezinárodní úrovni aliance VAST. Stavíme na profesionálech a podporujeme technické talenty ve školách

Poznejte nás, poznejte víc než Nejdecko - region sportu, kultury a přírody. Pomůžeme Vám sladit pracovní život s Vašimi zálibami.

 „Neustálým rozšiřováním znalostí a zlepšováním procesů se chceme stát světovou třídou

mezi dodavateli automobilového průmyslu.“

 

Zdroj: TZ WITTE Automotive

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·