Vyzkoušejte přímé spojení do Horního Slavkova-Kounice

27.04.2016 13:08

 

 

V sobotu 30. dubna poprvé v letošním roce vyjedou osobní vlaky na trati do Horního Slavkova-Kounice. Vlaky pojedou na objednávku Karlovarského kraje vždy o sobotách a nedělích až do 4. září.

„Pojede přímý ranní vlak z Karlových Varů a odpolední spoj zpět. Z Karlových Varů bude odjezd v 8:00 a do Horního Slavkova vlak přijede v 8:55. Zpět z Kounic se bude vlak vracet v 18:00 a příjezd na karlovarské horní nádraží bude v 18:57,“ upřesnil Vladimír Omelka, ředitel Regionálního obchodního centra Českých drah v Karlových Varech. V úseku Horní Slavkov-Kounice – Krásný Jez a zpět pojedou přes den 4 páry vlaků jako přípoje na a od vlaků dopravce GWTR.

Z Horního Slavkova-Kounice lze naplánovat řadu pěších túr i cyklovýletů. Bicykly je možné půjčit si v půjčovně kol ČD přímo v Karlových Varech. K dispozici jsou trekingová nebo horská kola v dámské i pánské verzi, včetně dětských kol a elektrokol. V půjčovnách v Karlovarském kraji nabízejí České dráhy koloběžky a přívěsný vozík za kolo pro děti i dětské sedačky na kolo. Výhodná je i cena výpůjčného. Poskytují se slevy pro držitele In Karty ČD a jízdenek EgroNet.

 

Zdroj: TZ  ČD

LPP

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·