Výluky přeruší železniční dopravu

11.10.2015 17:45

Výluky na dvou tratích přeruší železniční dopravu v Karlovarském kraji: 

  • v pondělí 12. října v 8 hodin začne výluka  v úseku Skalná – Luby u Chebu na trati Luby u Chebu - Cheb. Výluka potrvá do středy 21. října do 16 hodin.


Za vlaky pojede  náhradní autobusová  doprava v úseku Skalná – Luby u Chebu a opačně a doprava podle výlukového jízdního řádu od 12. do 14. října do 23:59. Výlukový jízdní řád  je odlišný od jízdního řádu vlaků (i dřívější odjezdy!!!) Od 15. října pojedou za  všechny vlaky osobní dopravy v úseku Skalná – Luby u Chebu a zpět náhradní autobusy podle pravidelného jízdního řádu. 
 

  • v úterý 13. října v 7:30 hodin začne výluka v úseku Nová Role - Nejdek na trati  Karlovy Vary dolní nádraží - Johanngeorgenstadt. Výluka potrvá do 16. října do  16:10. Za vlaky pojede náhradní autobusová doprava v úseku Nová Role – Nejdek a opačně. Náhradní autobusy pojedou podle  výlukového jízdního řádu. le VJŘ.Některé (frekventované) spoje budou navíc posíleny o přímé autobusové spojení Karlovy Vary dolní n. – Nejdek a opačně.
České dráhy se omlouvají za komplikace spojené s výlukou. Informace jsou k dispozici ve všech dotčených stanicích a zastávkách, na webu Českých drahwww.cd.cz/omezeniprovozu a u operátorů Kontaktního centra ČD: 840 112 113. 

 

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·