Výluka přeruší provoz vlaků na dvou tratích v Karlovarském kraji

26.08.2014 14:35

Výluka Správy železniční dopravní cesty  a stavba silničního obchvatu přeruší provoz na dvou tratích v Karlovarském kraji: 
 

  • Od pondělí 1. září od 8:00 do úterý 30. září do 14:00 se uskuteční výluka na trati mezi stanicemi Bečov nad Teplou a Žlutice. Za všechny vlaky pojede v tomto úseku náhradní autobusová doprava podle výlukového jízdního řádu, který jsou součástí tohoto e-mailu. U většiny spojů budou mírně změněny časy odjezdů. Autobusy náhradní dopravy pojedou ve Žluticích nejen k nádraží, ale i do města na autobusovou zastávku „Žlutice, Nádražní ulice".
  • Od pondělí 1.září 7:30 do soboty 29.listopadu 15:30 bude z důvodu stavby silničního obchvatu obce Hroznětín zastavena vlaková doprava na trati Karlovy Vary - Merklín. Za všechny vlaky pojede v úseku Karlovy Vary dolní nádraží – Merklín náhradní autobusová doprava,  a to podle jízdního řádu vlaků. Z důvodu současné silniční uzavírky nebudou autobusy obsluhovat stanici Hroznětín. Autobusy zastaví v Hroznětíně pouze u hostince „Rafanda" poblíž zastávky „Hroznětín zastávka".


České dráhy se omlouvají za komplikace spojené s výlukou. Informace o výluce a výlukový jízdní řád je k dispozici ve všech dotčených stanicích a zastávkách, na webu Českých drah www.cd.cz/omezeniprovozu a u operátorů Kontaktního centra ČD: 840 112 113.

Zdroj: TZ ČD

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·