Výjezd pro fanoušky do Doněcku se konat nebude

23.01.2014 00:00
Zhruba polovinu sedaček v objednaném speciálu pro 140 fanoušků by obsadili příznivci Viktorie, kteří v posledních dnech posílali na klub žádosti o výjezd na Ukrajinu. „Velmi si vážíme všech příznivců, kteří byli rozhodnutí investovat 8 tisíc korun za jednodenní výjezd do Doněcku. Bohužel při nahlášených počtech fanoušků by se cena pro každého z nich prakticky zdvojnásobila. Na základě předem nahlášených podmínek pořádání letu tak bude fanouškovský speciál zrušen,“ informoval o aktuálním postupu Viktorie tiskový mluvčí klubu Pavel Pillár. 
 
„Všechny fanoušky, kteří svoji žádost poslali na speciálně zřízený mail, budeme informovat také prostřednictvím jimi uvedených kontaktů. Ještě jednou jim za jejich zájem podpořit Viktorii přímo na Ukrajině děkujeme a pevně věříme, že minimálně někteří z nich se vypraví do Doněcku také po vlastní ose,“ doplnil Pillár.
 
Předprodej vstupenek na venkovní utkání bude probíhat již standardně přímo v Doosan Areně, start prodeje bude stanoven na první polovinu února. Cena jedné vstupenky bude 80 Kč, lístků bude pro všechny zájemce dostatečné množství. Odvetný duel vyřazovací části Evropské ligy mezi Viktorií Plzeň a Shakhtarem Doněck se odehraje na hřišti ukrajinského týmu ve čtvrtek 27. února. 
 
Martin Horák
Oficiální fotograf, PR oddělení
(MC)
 

Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·