Vydejte se po stopách Karla IV. a vyhrajte jednu z cen

31.05.2016 19:33

 

 

 Karlovarský kraj ve spolupráci s Pouličním divadlem Viktora Braunreitera vyhlašujeu příležitosti oslav 700. výročí narození Karla IV. turistickou soutěž s názvem „Karlův kraj“. Stačí, když během následujících měsíců navštívíte co nejvíce míst v regionu spjatých s odkazemznáméhopanovníka a nasbíráte potřebná razítka.

V Karlovarském kraji je celkem sedmnáct míst, která souvisejí s obdobím vlády Karla IV. a Lucemburků. Jsou mezi nimi nejenom města a obce, ale i hrady, tvrze či církevní památky.Úkolem soutěžících je navštívit co nejvíce z nich a nechat si potvrdit razítkem poutnický list. Ten si můžete vytisknout z turistického portáluŽivý kraj (http://karel700.zivykraj.cz/cz/akce/soutez-karluv-kraj) nebo si jej můžete vyzvednout přímo na některém ze sedmnácti tzv. karlovských míst. Pokud se vám podaří nasbírat od června do konce září alespoň dvanáct razítek, postupujete do slosování o zajímavé ceny. Jména výherců budou známav první polovině listopadu.

V rámci turistické hry mohou zájemci na vybraných karlovských místech navštívit také speciální noční prohlídky, které budou realizované Pouličním divadlem Viktora Braunreitera. Termíny těchto akcí včetně podrobných pravidel soutěže jsou uveřejněny na webu Živého kraje (http://karel700.zivykraj.cz/cz/akce/soutez-karluv-kraj). 

 

Zdroj: TZ Krajského úřadu Karlovarského kraje

LPP

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·