Vybírejte významné osobnosti regionu do konce listopadu

02.11.2016 15:00

Karlovarský kraj letos opět vyhlásil další ročník ankety Osobnost Karlovarského kraje. Lidé mohou navrhnout na ocenění ty občany, kteří se v roce 2016 zvlášť zasloužili o zlepšení života v regionu, rozvoj kultury, služeb veřejnosti nebo podnikání. Hlasovat lze prostřednictvím elektronického anketního lístkuještě do 30 listopadu.

Elektronický anketní lístek najdou zájemci na internetových stránkách Karlovarského krajewww.kr-karlovarsky.cz  v sekci „Nepřehlédněte“.

Hlasování probíhá v následujících kategoriích:

1.       Osobnost v oblasti kultury a služeb veřejnosti;

2.       Osobnost v oblasti podnikání;

3.       Zvláštní cena za mimořádný přínos kraji.

V první kategorii získají titul občané, kteří významně napomáhají rozvoji vědy, kultury a neziskového sektoru v regionu. Může se jednat o lidi jakékoliv profese, ať už to jsoulékaři, zdravotní sestry, pedagogové, novináři, hudebníci, spisovatelé, pracovníci v oblasti sociálních služeb či dobrovolnictví.V druhé kategorii budou oceněni ti, co se významným způsobem podílí na rozvoji podnikatelského prostředí v kraji.

Ve třetíkategoriibude ocenění patřit tomu, kdo se mimořádným způsobem zasloužil o rozvoj kraje, o jeho zviditelnění u nás i v zahraničí, pomáhá svým spoluobčanům či jiným způsobem pozitivně ovlivňuje dění v regionu.

Na základě zaslaných návrhů vybere odborná komise tři finalisty z každé kategorie. Ocenění převezmou vítězové ankety během finálového večera, který se uskuteční 26. ledna 2017.

 

 

Zdroj: TZ Krajského úřadu Karlovarského kraje

LPP

 

Tisková zpráva Krajského úřadu Karlovarského kraje

Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·