Vstupenky na zápasy české reprezentace stále jsou

20.04.2015 13:12

 

 

Přestože většina zápasů nadcházejícího hokejového šampionátu už je vyprodaná, stále existují způsoby, jak získat vstupenky na ty nejzajímavější zápasy, a to i bez peněz.

 

Sázková kancelář Fortuna se bude počínaje dnešním dnem hokejových fanouškůptát, jestli už mají vstupenky, jestli by je chtěli a co by za ně byli ochotni udělat. Ti, kteří prokážou největší kuráž, vtip a schopnost udělat si ze sebe legraci nebo zapojit do zábavy další lidi, budou hned na místě odměněni vstupenkami.

 

„Vždy jsme tvrdili, že sázení má být hlavně zábava. I tentokrát jde o to dobře se bavit, odnést si zážitek, o kterém budete kamarádům vyprávět po celý život a dostat se na vyprodaná utkání českého národního týmu,“ říká Petr Šrain, mluvčí sázkové kanceláře Fortuna.

 

Jak na to?

 

V pondělí 20. dubna a ve středu 22. dubna vyrazí do ulic českých měst krásné dívky v barvách Fortuny. Budou k vidění v Praze, Plzni, Kladně, Berouně, Kolíně, Hradci Králové a Pardubicích. Přesnější informace, kde se tým právě pohybuje, bude možné zjistit na facebookových stránkách Fortuny.

 

Přeplavete na vyzvání Vltavu, Labe či Berounku? Naučíte japonské turisty zpívat českou hymnu? Troufáte si sníst metr kabanosu? Přimějete Adrianu Krnáčovou, aby s vámi šla na rande, nebo aspoň na ten hokej? Pak jste přesně člověk, kterého hledáme.

 

Čím lepší kousek předvedete, tím atraktivnější zápas. Chtěli byste vidět na vlastní oči mač Čechů proti Kanadě? Tak to vám půjčíme plavky, jaké měl legendární Borat. Proběhnete se po centru města, budete křičet, že jste nejvhodnější kandidát na příštího trenéra reprezentace a máte jistotu, že na vlastní oči uvidíte všechny české hvězdy. A možná i Jaromíra Jágra při jeho posledním vystoupení v národním dresu.

 

„Češi vynikají svojí schopností dělat si legraci s kohokoliv a čehokoliv. Klidně se vsaďte, že s Japonci, tatrankami a Adrianou si to někdo nakonec rozdá. Jestli dojde i na běh v boratkách či plavání přes Vltavu bude záležet i na počasí a na přesvědčivosti našeho promotýmu,uzavírá Petr Šrain.

 

Více o celém projektu se dozvíte zde:

https://www.youtube.com/watch?v=pfPCqpSyKdQ

 

Nejlepší výkony zájemců o vstupenky naleznete v příštích dnech zde:

https://www.youtube.com/channel/UCV89fjvVv4NtF511cUXCPKQ

 

O tom, které úkoly jsou nebo nejsou splnitelné, se už nyní diskutuje zde:

https://www.facebook.com/iFortuna.cz

 

LPP

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·