Vstupenky na utkání se Spartou

06.08.2013 00:00

Viktorii Plzeň čeká také v následujících dnech a týdnech náročný zápasový program. Po středeční odvetě 3. předkola Ligy mistrů se svěřenci Pavla Vrby představí v neděli v Brně proti nováčkovi Gambrinus ligy ze Znojma, po reprezentační pauze je pak čeká jeden z hitů podzimní části nejvyšší soutěže. V sobotu 17. srpna od 20:15 se plzeňští fotbalisté představí v domácím prostředí proti Spartě.

Předprodej vstupenek na utkání FC Viktoria Plzeň – AC Sparta Praha odstartuje v pondělí 12. srpna 2013 v 9:00 hodin jen a pouze na pokladnách Doosan Areny. Toto opatření bylo přijato na základě očekávaného vysokého zájmu ze strany fanoušků obou klubů a souvisejícím bezpečnostním rizikům. Vstupenky tak v případě tohoto duelu nebudou prodávány prostřednictvím internetu ani předprodejních míst Plzeňské vstupenky.

Jeden fanoušek si bude moci zakoupit maximálně čtyři vstupenky v tradičních cenových relacích včetně běžně přístupných slev (více zde). Z důvodu vysokého zájmu doporučujeme zakoupit vstupenky co nejdříve, vyprodání Doosan Areny se předpokládá do několika dnů od zahájení předprodeje.


Otevírací doba pokladen Doosan Areny pro duel se Spartou:

Po          12. 8.     9 – 18
Út           13. 8.     9 – 18
St            14. 8.     9 – 18

 

V případě nevyprodání kapacity budou otevírací časy pokladen v dalších dnech dále upřesněny.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·