Vstupenky na utkání se Shakhtarem Donetsk budou v prodeji od 23. ledna

09.01.2014 00:00

Již bezmála měsíc před výkopem úvodního duelu vyřazovací části Evropské ligy odstartuje na pokladnách Doosan Areny prodej vstupenek. Viktoria přivítá Shakhtar Donetsk ve čtvrtek 20. února, výkop souboje s úřadujícím ukrajinským mistrem je naplánován na 21:05.

 

Vstupenky budou jako již tradičně v prodeji ve třech cenových kategoriích, Viktoria opět zvýhodní držitele permanentních vstupenek. „Pro držitele permanentek, jejichž počet se díky prodeji půlročních variant přiblížil již pěti tisícům, budou vyčleněny první tři dny prodeje. Na jednu permanentku bude možno zakoupit jednu vstupenku za zvýhodněnou cenu, stran rezervací stálých míst bude platit stejný systém jako při předprodeji balíčků na základní skupinu Ligy mistrů,“ uvedl základní informace tiskový mluvčí plzeňské Viktorie Pavel Pillár.  Dle již zaběhnutého systému prodeje tak po dobu prvních tří dnů budou mít rezervovaná svá místa všichni držitelé permanentních vstupenek s výjimkou sektorů C, D a částí sektorů S8 a T9 (viz mapka pod článkem), kde se nacházejí místa blokovaná z důvodu rezervací UEFA. Fanoušci vlastnící permanentky do těchto prostor si během prvních tří dnů prodeje budou moci zvolit jakékoliv místo z volných kapacit stadionu.

 

Také při nastavení cenové hladiny se vedení Viktorie rozhodlo maximálně zvýhodnit fanoušky z řad držitelů permanentních vstupenek. Základní cenové relace jsou stanoveny ve výši 1100, 800 a 600 Kč, permanentkáři nakoupí stejná místa v cenách 800, 600 a 400 Kč (viz rozdělení pod článkem). „Nadále platí možnost pro držitele permanentek nevyužít svá místa vytištěná na permanentce, ale zvolit si během prvních tří dnů prodeje jakékoliv jiné místo z volné kapacity stadionu. Také v tom případě bude samozřejmě platit sleva, sedačka vázaná na jeho permanentku se v tom případě okamžitě uvolňuje do prodeje pro potřeby dalších fanoušků,“ upřesňuje Pillár. „Zvolili jsme nižší cenovou hladinu, než tomu bylo před rokem při domácím duelu s Neapolí, navíc jsme ještě zvýraznili slevu pro držitele permanentních vstupenek. Pevně věříme, že fanoušci Viktorie zaplní Doosan Arenu opět do posledního místa a společně si tak zopakujeme fantastickou atmosféru, která vládla ve Štruncových sadech při utkáních základních skupiny Ligy mistrů.“

 

Prodej pro držitele permanentních vstupenek se zahájí ve čtvrtek 23. ledna, pokračovat bude dále v pátek a v sobotu. Od neděle se následně zahájí volný prodej. Také při něm budou jediným místem nákupu pokladny ve Štruncových sadech, platba bude možná pouze v hotovosti. Jeden fanoušek si bude moct koupit maximálně čtyři vstupenky, vzhledem k rizikovosti duelu navíc Viktoria přistupuje ke stejnému opatření, které již bylo uplatněno při loňském duelu s Fenerbahce. „Vstupenky ve volném prodeji tak budou prodávány pouze občanům ČR, popřípadě osobám s trvalým pobytem na území republiky. Tento postup byl odsouhlasen na základě komunikace s bezpečnostními složkami i odpovědným oddělením UEFA a jeho cílem je především snaha eliminovat možná bezpečnostní rizika s utkáním spojená. Tým soupeře má mnoho fanoušků v Čechách i v okolních zemích, dosavadní telefonické i mailové dotazy organizovaných fanouškovských skupin i jednotlivých příznivců Shakhtaru jsou toho jasným důkazem,“ zdůvodnil zesílená bezpečnostní opatření Pillár. „V praxi tak bude muset fanoušek u pokladny předložit doklady (případně jejich scany) na tolik vstupenek, kolik si bude chtít zakoupit. Doklady budou sloužit pouze ke kontrole u pokladny, Viktoria je nebude od fanoušků vybírat ani nikterak archivovat.“

 

Vstupenky ve volném prodeji budou vydávány do vyprodání zásob, o provozním čase pokladen v případných dalších dnech budou fanoušci informováni prostřednictvím webových stránek i sociálních sítí.

 

Společně se stanoveným startem prodeje vstupenek na Evropskou ligu se také uzavírá možnost nákupu půlročních permanentek. Poslední možností jejich nákupu bude pátek 17. Ledna. Více informací o prodeji půlročních permanentek se fanoušci dozvědí zde.

 

Prodej vstupenek na utkání se Shakhtarem Donetsk

Otevírací časy – prodej pro držitele permanentek

Čt           23. 1.                     9 – 18
Pá           24. 1.                     9 – 18
So           25. 1                      10 – 15


Otevírací časy – volný prodej

Ne          26. 1.                     10 – 15
Po          27. 1.                     9 – 18
Út           28. 1.                     9 – 18


Cenové relace:                I. Kategorie                       II. Kategorie                      III. Kategorie
Permanentkáři                 800 Kč                                  600 Kč                                  400 Kč
Volný prodej                    1100 Kč                                800 Kč                                  600 Kč


Rozdělení sektorů                        

1. kategorie sektory: E, F, S7,S8, T9, T10
2. kategorie sektory: A, B, G, H, S6, T11
3. kategorie sektory: P1, P2, P3, R4, R5, V14, V15

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·