Vstupenky na Superpohár stále v prodeji

17.07.2015 14:46

 

Už jen několik dní zbývá do začátku letošní ligové sezóny, v sobotu 25. července vstoupí svěřenci trenéra Miroslava Koubka do nového ročníku Synot ligy zápasem se Slavií. Duel obhájce ligového vítězství s tradičním pražským týmem bude sledovat zaplněná DoosanArena.

Ve čtvrtek v podvečer se totiž uzavřely pokladny prodávající vstupenky na úvodní ligové klání. „Krátce před pátou odpolední byly prodány poslední vstupenky, a veškerá zbývající volná kapacita Doosan Areny tím byla kompletně distribuována mezi fotbalové fanoušky,“ informuje tiskový mluvčí klubu Pavel Pillár.

Nadále je ovšem možné zakoupit vstupenky na zápas o český Superpohár. Cenová relace je stejná jako na běžné ligové duely Viktorie, vstupenky tak jsou k sehnání v hodnotě 100 Kč, 150 Kč a 180 Kč. Vstupenky je možné zakoupit v pátek od 9 do 17 hodin a v sobotu od 13:30 na pokladně za severní tribunou. Dvě hodiny před zápasem se navíc otevřou pokladny také u vstupu z Pallovy ulice. Duel Viktorie Plzeň s Libercem odstartuje v sobotu 18. července od 19:15.  

 

Zdroj: TZ FC Viktoria Plzeň

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·