Vstupenky na Superpohár budou v prodeji od středy

05.07.2013 00:00

Ve středu 10. července odstartuje distribuce vstupenek na utkání českého Superpoháru, v rámci kterého se v pátek 12. července od 17:45 utká v Doosan Areně mistr Gambrinus ligy FC Viktoria Plzeň proti vítězi Poháru České pošty, týmu FK Baumit Jablonec. Pro distribuci vstupenek na Superpohár budou po celou dobu vyblokovány pouze pokladny za severní tribunou.

Duel sebou ponese specifika daná pořádáním akce pod hlavičkou FAČR a především pak finišující rekonstrukcí Doosan Areny. „Zcela uzavřena zůstane pro páteční zápas hlavní tribuna, a to včetně horního ochozu. Místa na protilehlé tribuně budou částečně blokována pro potřeby fotbalového svazu a jeho partnerů. Z tohoto důvodu nebudou mít žádní majitelé permanentních vstupenek zaručena svá místa, každý z permanentkářů si v případě zájmu o návštěvu duelu bude muset zvolit z volné kapacity nových tribun. Jelikož organizátorem zápasu není klub FC Viktoria Plzeň, neplatí v tomto případě vstup pro držitele permanentek zdarma. Po dohodě se zástupci FAČR se však Viktoria dohodla na tom, že prvních 500 držitelů permanentních vstupenek, kteří ve středu dorazí na pokladny Doosan Areny, dostanou oproti předložení permanentky vstupenku na zápas zdarma,“ představil základní systém distribuce tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár. „Ostatní držitelé permanentek, kteří se nevejdou do kvóty 500 vstupenek zdarma, budou moct využít celou středu pro přednostní nákup vstupenek ze zbývajících kapacit. Cena lístku byla organizátorem stanovena na 100 Kč a 60 Kč.“ Každý permanentkář si bude moct nakoupit až tři vstupenky. Stejná kvóta bude platit také pro 500 prvních, kteří obdrží vstupenku zdarma – ti si budou moct ke své vstupence zdarma nakoupit vstupenky dvě.

Volný prodej pro všechny ostatní fanoušky odstartuje ve čtvrtek ráno. Prodej bude možný pouze na pokladnách Doosan Areny – pro potřeby Superpoháru budou vyhrazeny pokladny za severní tribunou. Platba bude jako již tradičně možná pouze v hotovosti, při tomto prodeji již nebude prodej omezen počtem nakoupených vstupenek.

Pokladny se otevřou také v pátek v den utkání od 9 hodin, prodej bude probíhat až do skočení prvního poločasu, případně do plného vyprodání kapacity Doosan Areny.

 

Časy distribuce vstupenek na duel Superpoháru

Předprodej permanentkáři (prvních 500 zdarma)
St            10. 7.     9 – 18

Volný prodej
Čt           11. 7.     9 – 18
Pá           12. 7      9 – 18:30
 

Cenové rozpětí

100 Kč – sektory S a T
60 Kč – sektory P, R a V

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·