Vstupenky na souboj se Spartou v prodeji od 20. října

15.10.2014 14:07

 

 

Dlouho očekávaný souboj mezi Viktorií Plzeň a Spartou Praha se nezadržitelně blíží. V Doosan Areně se oba týmy střetnou v sobotu 1. listopadu od 20:15, vstupenky na utkání 13. kola se začnou prodávat již v pondělí 20. října. Vzhledem k rizikovosti utkání nebude spuštěn internetový prodej, lístky budou k dostání na pokladnách Doosan Areny a také na výdejních místech Plzeňské vstupenky v Plzeňském kraji. „O utkání je enormní zájem na obou stranách, naší snahou je, aby se v ochozech Doosan Areny sešlo co nejvíce fanoušků Viktorie Plzeň,“ komentuje již tradiční opatření tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

V pondělí 20. října se v 9 hodin otevřou pokladny za Severní tribunou Doosan Areny, každý fanoušek si bude moct koupit maximálně 4 lístky. Zároveň se zahájí také prodej na všech výdejních místech Plzeňské vstupenky, kde bude také prodej omezen maximálně 4 vstupenkami na jednoho kupujícího. Kompletní seznam prodejních míst najdete zde.

„Prodej na pokladnách Doosan Areny i na výdejních místech systému Plzeňské vstupenky bude probíhat do vyprodání kapacity stadionu. Na základě posledních zápasů s letenským týmem nicméně očekáváme, že vstupenky zmizí během několika dnů,“ doplňuje Pavel Pillár.

Po dohodě s pražským týmem si budou moct fanoušci Sparty zajistit vstupenky do sektoru hostujících příznivců pouze na pokladnách Generali Areny na Letné v Praze. Veškeré informace v tomto směru poskytne svým fanouškům klub AC Sparta Praha.  

Zdroj: TZ FC Viktoria Plzeň

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·