Vstupenky na Slavii

12.04.2014 01:07

Vstupenky na Slavii lze zakoupit pouze ve Viktoria shopu

Hráči Viktorie Plzeň se po domácím ligovém utkání s Jihlavou vydají do hlavního města. Zápas se Slavií Praha jistě přiláká pozornost velkého množství fanoušků, kteří budou chtít viktoriány v Praze podpořit. Vstupenky na venkovní duel s tradičním soupeřem bude možné zakoupit pouze ve Štruncových sadech.

První možnost, jak si zajistit vstupenky na zápas v Eden Aréně, budou mít všichni příznivci červeno-modrých barev již po nedělním utkání s Jihlavou. "Nedělní večer bude první příležitostí, kdy si zájemci o venkovní duel Viktorie na Slavii budou moci zakoupit vstupenky ve Viktoria shopu," představuje tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár. V průběhu týdne budou moci zájemci o výjezd do Prahy využít standardní otevírací doby fanshopu od 9 do 17 hodin. "Jedinou možností, jak si zajistit vstupenky na venkovní utkání se Slavií, bude pouze prodej ve Štruncových sadech. Z rozhodnutí Slávie nebude možné v den zápasu na  pokladnách pražského stadionu zakoupit žádné vstupenky do sektoru hostí, z toho důvodu o velikonoční pondělí otevře Viktorie pokladnu v čase 10 - 13 hodin, čímž se možnost nákupu vstupenek definitivně uzavře," upozorňuje Pillár. Vstupenky do ochozů Eden Arény určených pro příznivce hostujícího celku nebude možné zakoupit pomocí internetového prodeje ani distribučních míst Plzeňské vstupenky.

"Věříme, že sváteční den si plzeňští fanoušci zpestří výjezdem na Slavii a že tradičně skvělou atmosféru z domácího stadionu dokáží přenést i do Edenu," uzavírá Pillár. Zápas s celkem z hlavního města začíná v pondělí 21. dubna od 16:30 hodin.


Možnosti nákupu vstupenek na venkovní zápas se Slavií:

Ne 13. 4. 17 - 17:30 fanshop

Po 14. 4. 9 - 17 fanshop

Út 15. 4. 9 - 17 fanshop

St 16. 4. 9 - 17 fanshop

Čt 17. 4. 9 - 17 fanshop

Pá 18. 4. 9 - 17 fanshop

Po 21. 4. 10 - 13 pokladna


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·