Vstupenky na Jablonec mizí rychlým tempem

18.10.2012 19:27

http://img10.rajce.idnes.cz/d1003/7/7139/7139614_21c14c5025deb303d4b7e8944fcb4864/images/logo_fc.jpgPlzeňská fotbalová horečka pokračuje. Na sobotní zápas s ligovým lídrem z Jablonce bylo již ve čtvrtek dopoledne vydáno přes 9500 vstupenek.  „Jsme moc rádi, že nám plzeňské publikum zachovává přízeň a po smolném zápase v Příbrami fanoušci opět zaplní tribuny Doosan areny. Již nyní můžeme konstatovat, že opět překročíme magickou hranici deseti tisíc diváků,“ přiblížill tiskový mluvčí viktoriánů Pavel Pillár aktuální stav prodeje vstupenek. „Je zde naděje, že si fanoušci v následujících dnech rozeberou zbývajících cca 1300 lístků a utkání s Jabloncem by tak přímo ve Štruncových sadech sledovalo více než 11 tisíc fanoušků. Prodej běží samozřejmě po zbylé dny až do začátku zápasu nebo do vyprodání poslední vstupenky,“ doplnil Pillár.

 

„Posledních pár zápasů jsem trávil většinou na tribuně a musím říct, že fanoušci jsou v Plzni skvělí. Jejich zájem vnímáme a je pro nás obrovskou podporou i závazkem zároveň. Nyní navíc přijede vedoucí tým tabulky. Co víc si přát, bude to skvělá podívaná,“ komentoval zájem fanoušků rekonvalescent Daniel Kolář, který se již plně zapojil do tréninku s týmem. Spoluhráče ze záložní řady doplnil také kapitán Pavel Horváth.  „My jsme samozřejmě rádi, že na nás lidé chodí s neutuchajícím nadšením. Průměrná návštěva přesahuje deset tisíc fanoušků, to je fantastické číslo. Doufám, že si zápas užiju přímo na hřišti a budu si moct po utkání s našimi fanoušky vychutnat již tradiční vítěznou děkovačku.“

 

Utkání v Doosan Areně začíná v sobotu 20. října v 18:20. Vstupenky si mohou fanoušci zakoupit ve čtvrtek a v pátek od 9 do 17 hodin na pokladně u Pallovy ulice i ve fanshopu, v den utkání se od 10 hodin otevře fanshop. Pokladny se následně v sobotu otevřou dvě hodiny před výkopem.

 

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

FC Viktoria Plzeň, a.s.

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·