Vstupenky na Horviho poslední desítku v prodeji od neděle

12.05.2015 19:23

 

 

Pavel Horváth, ikona plzeňské Viktorie a strůjce největších úspěchů v moderní éře klubu, se rozloučí s bohatou kariérou utkáním za účasti bývalých spoluhráčů i současných kamarádů. Vstupenky na Horviho poslední desítku půjdou do prodeje v neděli 17. května na pokladnách za severní tribunou.

Právě od neděle až do středy 20. května bude předprodej určen pouze držitelům permanentních vstupenek. „Každý permanentkář má nárok na jednu vstupenku. Zakoupit si může lístek na své místo, které má uvedené na permanentní vstupence, případně si zvolit jiné místo z volné kapacity stadionu,“ informuje tiskový mluvčí klubu Pavel Pillár. Ve čtvrtek 21. května se spustí volný prodej vstupenek, jeden fanoušek si bude moct zakoupit maximálně 4 vstupenky. „Cena vstupenek je stanovena na 50 Kč, veškerý zisk z této akce bude věnován na charitativní účely. Cenu 50 Kč tak budou platit také držitelé permanentních vstupenek,“ dodává Pillár.

V pondělí 18. května, v den domácího utkání s Jihlavou, nebudou pokladny Doosan Areny prodávat vstupenky na již vyprodaný ligový duel. Okna pokladen nicméně budou v tento den otevřeny již od 9 hodin ráno a budou k dispozici držitelům permanentních vstupenek právě směrem k rozlučce Pavla Horvátha.

Rozlučka s Pavlem Horváthem uzavře aktivní hráčskou kariéru plzeňské fotbalové legendy, popřát mu přijede množství osobností sportovního i kulturního života. Veškeré podrobnosti o akci se fanoušci dočtou zde. „Mezi fanoušky je o vstupenky obrovský zájem, dá se předpokládat, že vyprodáno bude během několika dnů,“ ukončil informace tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár. 

Prodej pro držitele permanentek:

Ne          17. 5.     14 - 17                  Pokladny za severní tribunou
Po          18. 5.     9 – 18:30              Pokladny za severní tribunou
Út           19. 5      9 – 17                    Fanshop
St            20. 5.     9 – 17                    Fanshop

 

Volný prodej:

Čt           21. 5.     9 – 18                    Pokladny za severní tribunou
Pá           22. 5.     9 – 18                    Pokladny za severní tribunou

Případné další dny prodeje budou následně upřesněny.

 

Zdroj: TZ FC Viktoria Plzeň

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·