Vstupenky na finále poháru budou v prodeji od neděle

09.05.2014 14:57

Viktoria Plzeň si po čtyřech letech vybojovala právo startu ve finále domácí pohárové soutěže. V něm se 17. května 2014 utká v pražském Edenu s celkem Sparty. Vstupenky na utkání, o které je mezi plzeňskými fandy velký zájem, se začnou ve Štruncových sadech prodávat v neděli 11. května.

 

„Fotbalová asociace, jako pořadatel finálového utkání Poháru České pošty, zahájí prodej vstupenek prostřednictvím prodejních míst na stadionech účastníků finále. Vstupenky budou k dostání na pokladnách FC Viktoria Plzeň a AC Sparta Praha,“ stojí v prohlášení tiskového mluvčího FA ČR Ondřeje Lípy.

 

Vstupenky se na pokladnách ve Štruncových sadech začnou prodávat dvě a půl hodiny před začátkem nedělního zápasu s Mladou Boleslaví, který začíná v 17:00 hodin. Zajistit si lístky na zápas Viktorie Plzeň a Sparty Praha bude možné také půl hodiny po skončení nedělního utkání.„Pražskému finále budou vyhrazeny hlavní pokladny Doosan Areny u vstupu do Pallovy ulice. Každý fanoušek si může zakoupit jednu vstupenku pro sebe a 3 pro své přátele. Cena jedné vstupenky je stanovena na 150 korun,“ informuje tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár. Podmínkou prodeje vstupenek, který kompletně zajišťuje Fotbalová asociace České republiky, je předložení dokladu totožnosti kupujícího. Není ovšem nutné mít s sebou doklady ostatních fanoušků, kteří mají zájem finále navštívit. Od pondělí se prodej přesune do fanshopu v bezprostřední blízkosti hlavních pokladen, nadále zůstane zachována možnost nákupu až čtyř lístků. Poslední možností, jak si zajistit vstupenku na pohárové finále, bude sobotní prodej ve fanshopu, který bude v provozu od 10 do 15 hodin. V samotné Eden Areně již nebude před utkáním možné jakékoliv vstupenky zakoupit.

 

„Rádi bychom předešli případným nedorozuměním, proto chceme zdůraznit, že na pokladnách u vstupu do Pallovy ulice se před zápasem s Mladou Boleslaví budou prodávat pouze vstupenky na finálový zápas pohárové soutěže. Pokladny za severní tribunou Doosan Areny budou dvě hodiny před začátkem utkání nabízet vstupenky na nedělní ligový duel,“ vysvětluje Pillár.

 

„Plzeňský klub bude v utkání o Pohár České pošty veden jako domácí celek. Plzeňští fanoušci tak budou moci využít severní tribunu vršovické Eden Areny, tedy sektory 106 – 111 včetně,“ dodává tiskový mluvčí klubu. Viktoria Plzeň nabídne svým fanouškům možnost hromadné dopravy do hlavního města. Vouchery na cestu čistě viktoriánským vlakovým spojem si boudou moci plzeňští příznivci zakoupit společně se vstupenkami. Podrobné informace ohledně vlaku Plzeň - Praha přinese klub během pátečního odpoledne.

 

Kde zakoupit vstupenky na finále Poháru České pošty:

Ne          11. 5.     14:30 – 19:15      pokladna u Pallovy ulice

Po          12. 5.     9 – 17                    fanshop

Út           13. 5.     9 – 17                    fanshop

St            14. 5.     9 – 17                    fanshop

Čt           15. 5.     9 – 17                    fanshop

Pá           16. 5.     9 – 17                    fanshop

So           17. 5.     10 - 15                  fanshop

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer
(MC)

Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·